Michal (24): Máma si po rozvodu našla přítele. Je stejně starý jako já

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz 20
Muz 20

Táta si našel mladší milenku, kvůli které po několika měsících nakonec mámu opustil. Ta to velmi těžce nesla, nedokázala se smířit s tím, že ji táta vyměnil za mladší model. Pár měsíců po rozvodu si našla nového přítele, aby tátovi dokázala, že na to ještě má. A aby mu oplatila stejnou měrou, našla si známost mladší, mámin přítel je totiž stejně starý jako já!

Máma o milence věděla, přesto ji rozvod zaskočil

Máma o tátově známosti dobře věděla, několik dlouhých měsíců mu totiž milenku tiše tolerovala, protože věřila tomu, že nakonec dostane rozum. Ačkoli o jeho bokovce věděla, podaná žádost o rozvod z tátovy strany ji srazila na kolena. Nepočítala s tím, že by to tak mohlo dopadnout.

Zdroj: 123RF.COM

Po rozvodu mu chtěla dokázat, že na to ještě má

Rozvod rodičů proběhl hladce, soudce neměl zapotřebí proces kdovíjak protahovat, a tak byli rozvedeni už během prvního stání. Zatímco táta si užíval nový život s přítelkyní, máma seděla doma jako hromádka neštěstí. Pak se v ní ale cosi změnilo a ona úplně otočila. Aby tátovi dokázala, že na to pořád ještě má, našla si přítele.

Zdroj: 123RF.COM

Na tom by nebylo vůbec nic špatného, i máma měla právo na lásku, háček byl ale v tom, že si našla přítele stejně starého jako je její syn.

Táta se tomu směje a já tiše trpím

Když se táta o mámině novém příteli dozvěděl, mohl se smíchy potrhat. Skutečnost, že si našla zajíčka, mu přišla neskutečně vtipná. Máma se jeho názory snažila přecházet s úsměvem a tvářila se, že je po boku nového přítele neskutečně šťastná. Já ale tiše trpěl, protože vídat vedle mámy muže, který je stejně starý jako já, mi přijde postavené na hlavu.

Nejhorší pro mě je, že mě máma nutí s jejím novým přítelem vycházet. Vzala si totiž do hlavy, že když jsme stejně staří, automaticky si musíme rozumět. Jak si mám ale rozumět s mužem, který spí s mojí mámou a přitom je v mém věku?!

Máma si ho vydržuje

Mámině vztahu s novým přítelem nevěřím. Ona ho možná miluje, ale o něm jsem přesvědčený, že z ní pouze tahá peníze. Není totiž žádným tajemstvím, že si ho máma vydržuje. Několikrát jsem byl svědkem toho, že mu kupovala nové oblečení, platila víkendové pobyty nebo ho brala na drahé večeře. Máma si myslí, že ji miluje, ale podle mě ho zajímají jen její peníze.

Táta je zase toho názoru, že si máma našla mladého zajíčka jen kvůli tomu, aby mu oplatila stejnou mincí. I on si totiž našel mladší milenku, nezašel však až do takového extrému, aby si vedle sebe postavil ženu, která je stejně stará jako jeho dítě. V tomto souboji máma vyhrála, i když si nejsem jistý, jestli vůbec má být na co pyšná.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články