Martin (42): Manželčin starý telefon odhalil nepříjemnou věc. Nestačil jsem se divit, co jsem v něm našel

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz mobil sok
muz mobil sok

Martinovi se rozbil telefon a nechtělo se mu hned kupovat nový. Proto vyhrabal starý, nyní již nepoužívaný telefon své manželky, který byl stále funkční a mohl na přechodnou dobu posloužit. Starý telefon ale odhalil nepříjemnou věc.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Můj telefon zničehonic vypověděl službu, jednoho krásného dne už nešel zapnout. Nejsem ten typ, co hned jde a koupí první mobil, který vidí. Proto jsem se rozhodl, že si koupi nového zařízení nechám projít hlavou a vymyslím dočasné řešení.

Našel jsem manželčin starý telefon

Vzpomněl jsem si na starý telefon své ženy. Ona mobily střídala jako ponožky, takže zatímco já měl jeden až do chvíle, kdy přestal sám od sebe fungovat, ona za tu dobu stihla vystřídat minimálně tři.

Prohrabal jsem šuplíky a skříně a našel telefon z doby před deseti lety. K mému příjemnému překvapení byl funkční a mě napadlo, že než se pořádně rozmyslím, který mobil si koupím, budu zatím používat tento.

Našel jsem k němu i nabíječku, dal ho nabít a mezitím přemýšlel, jakým dalším telefonem bych si mohl udělat radost. Není to nejlevnější záležitost, proto vždy dlouho přemýšlím, než za něco utratím peníze.

V telefonu jsem našel něco, co mě zaskočilo

Telefon jsem zapnul a automaticky jsem se podíval, co v něm je. Nebylo to s nějakým úmyslem, tohle by snad udělal každý.

Jenže jsem nečekal, co v tom telefonu najdu. Bylo v něm mnoho zpráv z nějakého čísla, které nebylo uložené – číslo musela mít manželka na SIM kartě, kterou pak z telefonu vyjmula, ale většina zpráv zůstala uložená přímo v zařízení.

Nepříjemně mě zaskočilo, když jsem se dočetl, že manželka podle všeho měla milence, se kterým udržovala vztah. A to se vším všudy, jak vyplynulo ze zpráv.

Mám obavy, jestli je syn vůbec můj

Začetl jsem se do zpráv své ženy a cizího muže, kterého ve zprávách oslovovala všelijak, včetně jména Roman. Dozvěděl jsem se mnoho pikantností, které jsem snad ani znát nechtěl.

Věděl jsem celou dobu, že se tyhle věci nedělají, ale jakmile jsem jednou začal, už jsem nemohl přestat. Četl jsem zprávu za zprávou a byl stále více v šoku.

Manželka tomu muži dokonce psala i o tom, že to nedostala a že je to docela průšvih. V hlavě se mi usadil červíček pochybnosti, zdali syn, kterému je devět let, je vůbec můj.

Budu muset ženě říci, že všechno vím a chci to vysvětlit

Do této chvíle jsem mlčel. Žena ani neví, že jsem ten telefon vyhrabal, stihl jsem ho zase schovat, než se vrátila z wellness víkendu s kamarádkou.

Jenže poslední dny mě to tíží stále více. Budu jí muset říci, že o všem vím a že to chci vysvětlit. Co když s tím mužem má poměr i dnes? A co když syn skutečně není můj?

Chci mít konečně jasno. Tyhle pochyby mě ubíjí, jsem z toho přešlý, jako jsem ještě nikdy nebyl. Musí se to vyřešit.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články