Martin (35): Líbilo se mi, když na mě přítelkyně žárlila. Posledně už jsem to ale přehnal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zarlivost
Zdroj: Shutterstock

Nešlo si nevšimnout, že je Zuzka hodně žárlivá. Její žárlivé scény mi vždycky imponovaly a dělalo mi dobře, že si kvůli mně dělala starosti. Nebudu lhát, že jsem kolikrát schválně vyostřil situaci jen proto, aby Zuzka žárlila.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Stačilo opravdu málo a Zuzka udělala scénu. Posledně už jsem to ale přehnal. I já musím uznat, že tohle bylo přes čáru.

Divili se, proč jsem s takovou žárlivkou

Moji kamarádi se mě opakovaně ptali, jak můžu vydržet s tak žárlivou ženskou. Zuzka totiž kolikrát předvedla žárlivou scénu i před nimi.

Já se jejich otázkám vždycky jen smál. Chápu, že pro někoho může být žárlivost překážka. Mně se ale líbilo, že si mě Zuzka tak hlídá. Nijak mě to neomezovalo.

Schválně jsem vyhledával situace, které Zuzku nutily žárlit

Vyprovokovat přítelkyni žárlivosti nebylo ani trochu těžké. Stačilo totiž opravdu málo, abych si všiml zlostných ohníčků v jejích očích.

Cíleně jsem proto vyhledával právě takové situace, ve kterých jsem si byl jistý, že se Zuzka nebude cítit příjemně a bude na mě žárlit.

Líbilo se mi, když se zlobila a před jinými ženami si mě přivlastňovala. Někomu by to asi bylo nepříjemné, u mě to bylo právě naopak. Strašně mě těšilo, že má Zuzka pocit, že jsem žádaný i u jiných žen.

Zašel jsem až příliš daleko

Někdy stačilo opravdu málo, třeba se jen usmát na pokladní v obchodě a Zuzka už viděla rudě. Nebo jsem třeba mrkl na servírku v restauraci. Hned bylo peklo.

Posledně jsem ale udělal něco, co mi zpočátku přišlo jako vtipný nápad. Nyní už vím, že jsem to přehnal a zašel jsem až příliš daleko.

Měl to být vtip, který nevyšel

Domluvil jsem se s kamarádkou, že společně budeme předstírat, že jsem přítelkyni nevěrný. Když se na to podívám zpětně, absolutně nechápu, co mi na tom tenkrát připadalo tak hrozně vtipné.

Všechno jsme narafičili tak, že to po Zuzině příchodu domů vypadalo, že spolu v naší posteli provádíme kdovíco. Všechno samozřejmě bylo jen na oko, mezi mnou a kamarádkou absolutně k ničemu nedošlo.

Když se přítelkyně vrátila domů a našla mě s kamarádkou v posteli, místo klasické žárlivé scény se rozplakala. V té chvíli mi došlo, že jsem to přepískl.

Nemohl jsem udělat vůbec nic

Situace se poté nevyvíjela tak, jak jsem si představoval. Kamarádka, se kterou jsem předstíral nevěru, se raději honem rychle vypařila. Zůstal jsem v bytě s nešťastnou Zuzkou, která srdceryvně plakala.

Následně se přiznala, že už toho má dost a že už jednoduše nemůže. Její žárlivé scény, které jsem celou tu dobu vnímal jako něco, co živilo moje mužské ego, ona přitom celou tu dobu velmi těžce nesla.

Přiznala se, že si ve vztahu se mnou nikdy nemohla být jistá, že je pro mě ta jediná. Samozřejmě, že byla ta jediná, jenomže já to s tím uměle vyvolávaným žárlením skutečně přeháněl.

Toho dne mi dala Zuzka kopačky. Byla unavená z toho všeho, čím si procházela po mém boku. Nezmohl jsem se vůbec na nic. Teď už vím, jak ošklivě jsem to pokazil. Bohužel je příliš pozdě na tom cokoli měnit.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články