Martin (29): Přebral mi milenku, aby mi otevřel oči. Teď jsem mu vděčný, že mě jí zbavil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 30 usmev
Zdroj: Shutterstock

Podle statistik se každý čtvrtý muž v manželství dopustí nevěry. Důvody, které je k tomu vedou, jsou vskutku rozmanité. Někteří se nudí, jiným vadí stereotyp v manželství, jiné přestane jejich manželka přitahovat, další jen touží po zábavě.

Se svou nevěrou se nám prostřednictvím e-mailu svěřil i Lukáš. I on patřil k těm mužům, kteří se po boku své ženy začali nudit a hledali dobrodružství, jež nakonec našli v náručí milenky.

Neměli jsme mezi sebou neshody, přesto jsem neodolal

Lukášův e-mail začíná shrnutím toho, že jeho manželství nemělo závažné problémy. Se ženou se totiž hádali jen minimálně, často kvůli naprostým hloupostem. I přesto se ale vedle ní po jedenácti letech začal nudit.

„Najednou jsem si uvědomil, že to mezi námi už není jako dřív. Z našeho manželství vyprchala vášeň a taková ta jiskra, která vás nutí na toho druhého myslet ve dne v noci,“ vysvětluje Lukáš. „A pak se to jednoduše stalo, měli jsme zrovna vánoční firemní večírek, na kterém alkohol tekl proudem, slovo dalo slovo a já v jedné potemnělé kanceláři skončil se svojí pohlednou kolegyní. U jedné nezávazné aférky však nezůstalo, od toho dne jsme se začali vídat pravidelně,“ pokračuje.

Zdroj: 123RF.COM

Milenka mi dávala to, co mi doma scházelo

„Původně jsem se tomu nechtěl oddávat naplno, milenka pro mě měla být pouze rozptýlením, jenže mi dávala to, co mi doma scházelo, a já se do toho nakonec vrhl po hlavě,“ přiznává se Lukáš v e-mailu. „Postupně jsem začal stále více času trávit s milenkou, místo toho, abych byl doma s rodinou.“

Ve svém e-mailu také píše o tom, že byl pouze jeden jediný člověk, který o jeho nevěře věděl – jeho dobrý kamarád Pavel. Ačkoli proti Lukášově románku zpočátku nic neříkal, nakonec udělal něco, s čím Lukáš ani trochu nepočítal.

Přebral mi milenku!

„Myslel jsem si, že je Pavel můj dobrý kamarád, znali jsme se už roky a já mu plně důvěřoval. Když jsem ho ale pár týdnů nato potkal právě s Romanou, mojí milenkou, strašně jsem se v něm zklamal,“ píše Lukáš. „Nedokázal jsem mu to odpustit, nemohl jsem uvěřit, že mi to mohl udělat. Pavel mi tvrdil, že to udělal proto, aby mi otevřel oči, jenže mně bylo úplně jedno, jaký důvod si k tomu našel, zkrátka mě zradil, a to pro mě bylo nejdůležitější,“ píše Lukáš.

„Nejdříve jsem byl naštvaný, že jsem přišel o milenku, která se na mě vykašlala kvůli kamarádovi. Proto jsem zase začal trávit čas se svojí ženou. Najednou mi došlo, jak skvělá ve skutečnosti je. Ve finále jsem rád, že mě Pavel milenky zbavil. Díky němu jsem si uvědomil, jaký poklad mám vlastně doma,“ tak zní poslední slova v e-mailu pana Lukáše, který díky kamarádově zradě pochopil, že mu jeho ženu žádná milenka nedokáže nahradit.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články