Marie (42): Na diskotéce jsem potkala o 22 let mladšího kluka. To, co se dělo dál, by porazilo i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena disco
Zdroj: Shutterstock

Vyrazit si s kamarádkou na diskotéku? Marii se zpočátku ani trochu nechtělo. Na tenhle druh zábavy totiž zanevřela už dávno. Nemá na to přece věk! Kdyby jen tušila, jaký směr onen večer nabere, rozhodně by se nenechala k návštěvě klubu tak dlouho přemlouvat. Na tu noc bude vzpomínat s úsměvem na rtech ještě hodně dlouho!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nijak mě to nelákalo

Mariina kamarádka Libuška je stejně stará jako Marie, ale přesto jsou obě ženy jako nebe a dudy. Zatímco Marie je usedlejší, Libuška je i ve svém věku živel a nezmar.

„Někdy mi přijde, jako by snad neměla žádné hranice,“ píše Marie o své dlouholeté kamarádce. „Věk je pro ni jen číslo, absolutně si nehraje na to, že je na něco stará, nebo mladá,“ dodává.

Když Libuška přišla s nápadem, aby ji Marie doprovodila na diskotéku, kam i ve svém věku chodí pravidelně, nebyla z toho nijak nadšená. Marii tento druh zábavy nelákal, myslela si totiž, že už na to nemá věk.

Cítila jsem se tam divně

„Když si něco vezme do hlavy, většinou toho dosáhne,“ pokračuje Marie přiznáním, že jí kamarádka nakonec přeci jen k návštěvě diskotéky přemluvila.

Svěřila se nám s tím, že se tam první minuty necítila zrovna příjemně. Popsala účast na diskotéce, byli tam samí mladí, i když by se našli i výjimky v jejich věku. Nebo dokonce starší.

„Libuška viděla moji rozpačitost a nelenila v objednávání vína, které jsme spolu popíjely,“ píše Marie. „Dokonce mě pak i přes můj počáteční nesouhlas vytáhla na parket, kde jsem se nakonec nechala pohltit hudbou a po dlouhé době jsem tancovala,“ dozvídáme se.

Myslela jsem si, že to byl omyl

Během tancování se o Marii zajímal pohledný mladík. Marie si dokonce v první chvíli myslela, že to byl omyl a že se spletla, když jí přišlo, že o ni ten mladíček jeví zájem. Jenže to bylo právě naopak.

„Byl ve věku mého syna, opravdu hodně mladší než já,“ popisuje Marie. „Když mě pozval na skleničku, Libuška na mě jen mrkla okem. Sama už totiž tancovala s nějakým cizincem, a to pěkně tělo na tělo. Ta ženská se ničeho nebojí,“ konstatuje Marie.

Pozvání přijala a o chvíli později už vzrušeně flirtovala s Tomášem, který její koketování nadšeně oplácel. V tu chvíli Marie ještě netušila, co se stane později.

Ještě nikdy předtím jsem to neudělala!

Když se Marie ve svém e-mailu rozepsala o tom, že s mladíkem skončila na toaletě, věděli jsme přesně, kam směřuje. Přiznala se, že to ještě nikdy předtím neudělala, ale v ten okamžik jednala spontánně. A také pod vlivem alkoholu.

„Bylo to tak vzrušující, plné chtíče,“ píše nadšeně. „Kdyby mi toho večera někdo řekl, že skončím s o 22 let mladším klučinou na záchodě v baru a zažiju těch nejlepších 15 minut v životě, nevěřila bych mu,“ píše otevřeně.

Marie napsala, že to bylo bláznivé, a druhý den, když se doma probudila a vyprchal z ní alkohol, na malý okamžik svého nerozvážného chování zalitovala. Pak si ale vzpomněla, jak příjemně jí s oním mladíkem bylo, a výčitky svědomí byly rázem fuč. Na tuhle noc bude vzpomínat ještě hodně dlouho.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články