Marián (22): Zamilovala se do mě spolužačka, chtěla mě získat za každou cenu a byla schopná udělat cokoli

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz spoluzacka
muz spoluzacka

Když jsem nastoupil na vysokou školu, obor český jazyk a literatura se zaměřením na historii, byl jsem mile překvapen, že tento obor zajímá především ženy. Hodně mých spolužaček navíc bylo velmi pohledných. Nemohl jsem se dočkat následujících tří let strávených v obklopení krásných spolužaček.

Lichotilo mi, že o mě měla zájem

Po necelém měsíci jsem si začal všímat, že po mně jedna spolužačka pokukuje. Byla to taková drobná brunetka, o které bych nemohl říci, že by se mi nelíbila. Pokud bych ale měl být zcela upřímný, daleko více se mi líbila jiná spolužačka – blondýnka Kamila. Takže ačkoli mi zájem spolužačky zvyšoval ješitné mužské ego, dal jsem si za cíl získat právě Kamilu. Proto jsem náznaky druhé spolužačky s úsměvem na rtech přehlížel a doufal, že jí brzy dojde, že nemám zájem.

Začal jsem mít pocit, že ji mám neustále za zády

Uplynulo několik týdnů a moje snaha získat spolužačku Kamilu se stále ještě nesetkala s úspěchem. Ačkoli jsem Kamile dával dost jasně najevo, že se mi líbí a že bych o ni stál, ona jako by si mých náznaků vůbec nevšímala, nebo je velmi šikovně ignorovala.

Zdroj: 123RF.COM

Oproti tomu se spolužačka Daniela, jak se ona drobná brunetka jmenovala, vehementně snažila, abych si jí všímal. Dokonce jsem začínal mít pocit, že ji mám neustále v patách. Ať jsem šel kamkoliv, vždycky se tam objevila také Daniela. Její přehnaná snaha dostat se do pole mého zájmu mi velmi rychle začala lézt na nervy.

Konečně to vypadalo nadějně

Když se mi konečně podařilo přesvědčit Kamilu, aby to se mnou zkusila, byl jsem štěstím bez sebe. Získal jsem dívku, na kterou jsem si brousil zuby už od začátku školy. V tu chvíli jsem ještě netušil, že si štěstí po boku krásné Kamily neužiji příliš dlouho. Daniela nám totiž naši lásku nepřála a rozhodla se udělat všechno pro to, aby mě měla jen pro sebe.

Zdroj: 123RF.COM

O jejím bezohledném plánu jsem se poprvé dozvěděl ve chvíli, kdy mi Kamila zrušila domluvené rande, protože jí Daniela napovídala, že jsme spolu spali. Nebyla to pravda a já to Kamile popřel, jenže jak už to tak bývá, ona věřila přesvědčivé spolužačce.

Chtěla mě získat, ať to stojí, co to stojí

Daniela se mnou stala doslova posedlá. Ve škole mě pronásledovala prakticky na každém kroku, často jsem ji vídal i ve volném čase, rádoby náhodou se objevovala zrovna na těch místech, na kterých jsem se toho času nacházel i já. Daniela si zkrátka dala za cíl, že mě získá za každou cenu a byla schopná udělat pro to cokoliv. Aby mě měla jen pro sebe, zničila i můj vztah s Kamilou, které vypravovala nejrůznější lži o tom, že ji za jejími zády podvádím. Ačkoli to nebyla pravda, Kamila jí uvěřila a zanedlouho poté mi dala kopačky.

I když se Daniela snažila, kvůli svému chování u mě naprosto ztratila na ceně. Byla to sice pěkná holka, kterou bych si uměl představit po svém boku, ovšem jen pokud by se nechovala jako psychopatka, která mi po celou dobu studia dělala peklo na zemi.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články