Marek (40): Dohoda byla jedna noc. Záhadná žena ovšem zjistila, co je má slabost a já situaci přehodnotil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 8
muz 8

Marek potkal v baru krásnou ženu, která s ním očividně flirtovala. Nebránil se tomu, po rozchodu s bývalou přítelkyní si chtěl užívat. Když ho krásná Magda zvala k sobě domů, oba dva souhlasili s tím, že to bude jen na jednu noc. Marek totiž nestál o závazky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Užít si a zmizet. Přesně to byl Markův plán, když po několika vypitých drincích doprovázel Magdu k ní domů. Šeredně se ale přepočítal.

Vysílala ke mně jasné signály

Do baru jsem toho večera vyrazil s kamarádem Pavlem. Chtěli jsme něco vypít, pobavit se a kdo ví – třeba i sbalit nějakou kočku. Mně se to podařilo prakticky bez práce.

Všiml jsem si totiž brunetky sedící u baru, která po mně pokukovala. Vysílala směrem ke mně jasné signály, které nešlo přehlížet.

Vypili jsme společně několik drinků a zábrany šly stranou

Pavel naštěstí velmi rychle pochopil, že je tady toho večera navíc, proto se rozloučil a odešel domů. Je to skvělý kamarád. Já jsem se přesunul k té krásné tmavovlásce a pozval ji na drink.

Společně jsme něco vypili a s každou další skleničkou opadávaly naše zábrany. Magda, jak se mi ta krasotinka představila, byla opravdu nádherná a rozpalovala mě. Věděl jsem, že toho večera skončíme v posteli.

Pozvala mě k sobě domů. Já měl však jednu podmínku

Po několika dalších drincích přišla otázka, na kterou jsem tajně čekal. Magda se mě zeptala, jestli nepůjdeme k ní domů. Bylo nám oběma jasné, co se stane, až se za námi zavřou vchodové dveře.

Měl jsem ale jednu podmínku. Nechtěl jsem se vázat. Proto jsem té sličné ženě jasně řekl, že je to jen na jednu noc. Po rozchodu jsem neměl náladu na závazky. Souhlasila.

Takovou noc jsem ještě nezažil

Vášnivá noc s Magdou byla ta nejlepší, jakou jsem kdy zažil. Ta žena byla prostě neskutečná! Za dveřmi její ložnice si mě okamžitě omotala kolem prstu a já byl schopen poslouchat ji na slovo.

Můj původní plán užít si a zmizet ztroskotal. Vedle krásné Magdy jsem se ráno probudil a za to, že jsem zůstal, jsem byl také patřičně odměněn.

Nemůžu se jí zbavit. A možná ani nechci…

Byli jsme domluveni, že spolu strávíme jednu noc a pak si každý půjdeme po svém. Z jedné noci se ale stalo nocí hned několik. Nevázali jsme se jeden na druhého, ale oba dva jsme porušili vzájemnou dohodu.

Magda totiž odhalila moji slabost, která byla ze strany bývalých partnerek roky přehlížena a neuspokojována. Ačkoli jsem to byl já, kdo přišel s podmínkou pouze jedné noci, nyní jsem to já, kdo se Magdy nedokáže zbavit. Dává mi to, co mi ženy před ní nedávaly. Možná to je ten důvod, proč se jí vlastně ani zbavit nechci.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články