Marcela (40): Dcera přivedla domů svůj nový objev. Když se objevil ve dveřích, polilo mě horko

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena dcera objev
Zdroj: Shutterstock

Marcela zůstala na dceru sama. Její manželství se rozpadlo před šesti lety, kdy ji nyní již bývalý manžel opustil kvůli kolegyni z práce. Marcela si od té doby nenašla partnera pro vážný vztah. Tu a tam si s někým nezávazně užila, ale do ničeho dlouhodobého se nehrnula.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když se Marcelina dcera Simona pochlubila, že si našla nového přítele, a chtěla ho své matce představit, těšila se Marcela, až jejího partnera pozná. Netušila, jaké překvapení to pro ni bude, až se onen mladík poprvé objeví ve dveřích.

Tehdy to se mnou zamávalo

Marcela a její bývalý manžel se rozvedli před necelými šesti lety. Pavel si začal s kolegyní, kvůli které nakonec Marcelu opustil.

„Byla mladší, sotva vylezla ze školy,“ vysvětluje Marcela. „Tehdy jsem se jako ženská cítila ponížená, zamávalo to se mnou, přišla jsem o sebevědomí,“ netají se.

Byla tu ale Simona – Marcelina dcera, na kterou se upnula. Nějaký čas chlapy nechtěla ani vidět, natož aby s nimi navazovala vztah.

Tu a tam jsem si s někým užila

„Dlouho jsem neměla potřebu mít chlapa, potom mi ale začala chybět taková ta blízkost a pocit, že jsem žádaná,“ netají se Marcela. „Na vztah jsem se necítila, ale užívat jsem si mohla,“ pokračuje.

Začala proto chodit do baru, kde se dobře bavila. Domů potom odešla v doprovodu nějakého milého neznámého. S ním si užila a pak se rozloučili. Takhle to Marcele vyhovovalo.

„Nechtěla jsem se vázat a oni taky ne,“ vysvětluje. „Dostala jsem, co jsem potřebovala, to mi bohatě stačilo,“ píše.

Dcera se chtěla pochlubit novým partnerem

Nedávno se Simona své matce svěřila, že má nového přítele a že je chce seznámit. Marcela se těšila, až ho pozná.

„Domluvili jsme se, že ho pozve na večeři,“ pokračuje Marcela. Víkend předtím si opět vyrazila do baru a toho večera udělala změnu – místo toho, aby dotyčného vzala k sobě domů, nechala se pozvat k němu. Tam spolu strávili hodně vášnivou noc.

„Něco takového jsem dlouho nezažila, a to už jsem pár chlapů měla,“ přiznává Marcela. „Byl sice mladší než já, ale učaroval mi natolik, že jsem ho pak nemohla dostat z hlavy. To se mi ještě nestalo,“ dodává.

Když jsem ho viděla, polilo mě horko

Marcela se přiznala, že na onoho mladíka z vášnivé noci pořád myslela. Dokonce přemýšlela, jestli ho ještě někdy v baru potká. Nebránila by se další společně strávené noci.

„Přišel den, kdy mi měla dcera představit svůj nový objev,“ píše Marcela. „Najednou se ozval zvonek a on stál ve dveřích. V ten moment mě polilo horko,“ přiznává.

Dceřin nový přítel byl totiž onen mladý muž, se kterým si Marcela týden předtím užila a na kterého nemohla přestat myslet. Když doufala, že ho ještě někdy uvidí, ani ve snu ji nenapadlo, že by to bylo při téhle příležitosti.

„Jsem z toho v rozpacích. Dcera je očividně zamilovaná a já nevím, co mám dělat,“ zoufá si Marcela. „Spali jsme spolu, když už spolu chodili. To se přece nedělá. Mám to dceři říct, nebo na to prostě zapomenout a předstírat, že se nikdy nic nestalo?“ uvažuje.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články