Magda (42): Své tajné touhy musím ukájet jinde. Tohle by nerozdýchal ani váš manžel

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
obezni zena
Zdroj: Shutterstock

Před svým manželem mám tajemství. Která z nás ho nemá? Je tu totiž jedna věc, bez které nemůžu být. Manžel by ale moje potřeby nepochopil. Své touhy proto ukájím jinde. Dělám to už delší dobu a manžel nemá sebemenší podezření. Kdyby to zjistil, hrozně by se na mě zlobil.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Moji vášeň nesdílí

S manželem toho máme hodně společného. Poznali jsme se před lety na brigádě a už tam jsme si báječně notovali.

Oba dva máme trochu netradiční smysl pro humor, který jen tak někdo nechápe, ale my dva si rozumíme. Milujeme horory i stejnou hudbu.

Přesto je tu jedna věc, pro kterou mám slabost, a můj manžel to nechápe. Tuhle moji vášeň nikdy nesdílel, a dokonce ji ani neschvaloval.

Co jsem nenašla doma, to jsem začala hledat jinde

Snažila jsem se manžela poslechnout a své neřesti se vzdát. Ale nešlo to. Opravdu jsem se o to pokoušela, ale záhy zjistila, že bez toho nedokážu být.

Věděla jsem, že u svého muže s tím nepochodím. Ba naopak, kdybych si stála za svým, akorát bychom se hádali. A to jsem nechtěla.

Co jsem nenašla doma a co mi tam nebylo dopřáno, to jsem začala hledat jinde. Za zády svého muže jsem své choutky ukájela mimo domov.

Ani váš manžel by to neschvaloval

Můj chlap je sice v mnoha ohledech hodně tolerantní, ale v tomhle si stojí za svým. Neschvaloval to nikdy a jsem si jistá, že by s tím ani nezačal.

Jsem toho názoru, že pokud byste dělali tajně to samé, co dělám já, ani váš manžel by z toho neměl radost.

Jenže já si nemohu pomoci! Nedokážu bez toho být. Je to moje závislost a vášeň. Sladké miluji a nevzdám se ho!

Dělám to v práci i venku na procházce

Abyste to pochopili – manžel nemá nic proti sladkému. Sám si rád a s chutí dá čokoládu nebo sušenku. Miluje sladké buchty nebo koláče.

Ale neschvaluje, že jsem na sladkém závislá. A já opravdu jsem. Denně jsem dokázala spořádat i tři čokolády, pět sušenek. Nedělalo mi problém nasypat do sebe pytlík bonbonů.

Vždycky se na mě za to zlobil. Už jsem nesnesla jeho poznámky a vyčítavé pohledy. Proto jsem si sladké začala dopřávat jinde.

Nosím si ho tajně do práce. Když jdu venčit psa, mám v kapse minimálně dvě sušenky. Manžel o tom netuší a já doufám, že to tak zůstane.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články