Lukáš (37): Přítelkyně ráno nechtěně mého otce překvapila v koupelně. Jeho reakce byla zarážející

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 39 2
muz 39 2

Lukáš a jeho přítelkyně Nikola rekonstruovali starší byt, který společně koupili. V jednom okamžiku situace vyžadovala, aby na pár dní zůstali u Lukášových rodičů. Nikdo nemohl tušit, jaký trapas se Nikole přihodí a jak moc to zamíchá kartami ve vzájemných vztazích.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Když Lukáš rodiče požádal, zda by na pár dní mohli s Nikolou zůstat u nich v domě, zatímco firma pohne s rekonstrukcí, rodiče s tím neměli sebemenší problém. Až do jednoho nešťastného momentu…

Požádal jsem rodiče o pomoc a oni mi bez řečí vyhověli

Já a moje přítelkyně jsme koupili byt. Byl starší, navíc po majitelích, kteří na něm celý život nehnuli prstem.

Najali jsme si firmu, která se měla postarat o to nejhorší. Byli jsme však požádáni, abychom na týden byt opustili a nepřekáželi.

Poprosil jsem rodiče, zda bychom mohli s Nikolou na pár dní bydlet u nich. Oba se shodli, že je to přece samozřejmost, a přivítali nás s otevřenou náručí.

Všechno bylo naprosto v pořádku, až do toho osudného rána

Rodiče nás nechali v mém bývalém dětském pokoji. Všechno probíhalo naprosto v pohodě, Nikola a moje máma se střídaly u vaření, abychom rodičům nebyli úplně na obtíž.

Dny ubíhaly, zbývaly asi jen tři dny do chvíle, kdy jsme se mohli vrátit do rekonstruovaného bytu. Jenže pak se stalo něco, co nikdo z nás nečekal.

Nikola ráno před odchodem do práce chtěla jít do koupelny. Vyběhla proto z pokoje jen v županu, bohužel si však nevšimla, že v koupelně někdo je.

Aniž by chtěla, nebo to nedejbože plánovala, překvapila v koupelně mého tátu, který byl zrovna po sprše, a k tomu všemu nahý. Jeho reakce byla zarážející.

Obvinil moji přítelkyni, že na něho číhala schválně. Máma udělala scénu

Kdekdo by nad takovým trapasem mávl rukou, třeba se mu i zasmál. Nikola to vážně neudělala schválně, navíc byla možná ještě více v šoku než otec.

Jeho reakce mě překvapila – a nejen mě! Obvinil totiž Nikolu, že to udělala schválně. Že na něho číhala a pak chtěla nenápadně přijít do koupelny a žádat po něm kdo ví co.

Když to všechno slyšela máma, nenechala si nic vymluvit a udělala hroznou scénu. Nikole vynadala a vyhodila ji, že někoho takového pod svojí střechou nechce.

Jsem na straně své přítelkyně. Rodiče mě zklamali

Nestačil jsem se divit, čeho jsou naši schopní. Nikola mi s pláčem přísahala, že to není pravda, že to schválně neudělala – dotklo se jí, že si táta i máma mysleli, že chtěla mého otce svést.

Ještě toho dne jsme od nich odešli a raději strávili několik posledních dní v hotelu. Nikola brečela ještě několik dní poté, rodičům se ani teď nemůže podívat do očí.

Jsem na straně své přítelkyně. Nevěřím názoru svého otce a reakce rodičů mě zklamala. Nevím, jestli se přes to někdy dokážeme přenést. Všichni.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články