Lukáš (37): Manželka viděla po roce video z mé rozlučky se svobodou a obratem požádala o rozvod

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
rozlucka muz video
rozlucka muz video

S Markétou jsme prožívali běžné manželství. Svatbu jsme měli teprve před rokem, ale ve vztahu jsme byli už od patnácti let. Počáteční zamilovanost vyprchala, ale láska mezi námi zůstala, tak jsme se rozhodli pro sňatek. Včera ale moje žena našla video, které nikdy vidět neměla. Přátelé mě natočili na rozlučce se svobodou a manželka se po jeho zhlédnutí rozplakala.

Všechno vymyslel můj kamarád Radim

Moje žena nikdy nežárlila. Proto jsem nebyl překvapený, když na můj nápad týkající se rozlučky se svobodou reagovala klidně a s úsměvem. Měla k tématu sice pár poznámek, ale nakonec řekla, že se také ráda pobaví s kamarádkami. Svůj velký večer jsem svěřil do rukou nejlepšímu kamarádovi Radimovi. Nebylo to poprvé, kdy měl na starost větší akci, tak jsem mu důvěřoval. Řekl mi, ať se o nic nestarám a slíbil, že mi připraví večírek snů. Ten se ale nakonec změnil v noční můru.

Vše bylo jedno velké překvapení

Když jsem dorazil s dalšími kamarády na smluvené místo, byl jsem v šoku, ale zároveň nadšený. Nečekala mě nudná party, ale bujará oslava s mnoha krásnými slečnami, alkoholem a hlasitou hudbou. Tím ovšem Radimův plán zdaleka nekončil.

Zdroj: 123RF.COM

Jakmile jsem se posilnil několika panáky, skončil jsem usazený na židli se zavázanýma očima. Jakmile mi šátek z očí sundali, spatřil jsem před sebou dvě dívky ve spodním prádle. Jak jsem rychle pochopil, šlo o striptérky, které mi přátelé objednali. V tu chvíli mě nenapadlo, že dělám něco špatného.

Nevěděl jsem, že mě natáčejí

V hlavě mi zněla spousta otázek. Říkal jsem si, jestli by si mě Markéta chtěla vzít, kdyby věděla, co tu provádím. Netušil jsem, že mě kluci celou dobu natáčejí. Když jsem se druhý den ráno o nahrávce dozvěděl, pečlivě jsem ji doma schoval. Po roce vztahu jsem už ani nečekal, že by ji někdo objevil.

Zdroj: 123RF.COM

Nevím, jestli Markéta hledala úmyslně nějaký důkaz, nebo šlo o nedopatření, ale nahrávka se jí dostala do rukou. Neváhala, pustila si ji a od té doby se na mě ani nepodívala.

Snažil jsem se omluvit

Veškeré vysvětlování a omluvy byly marné. Markéta si usmyslela, že na mě už nepromluví. Chodila kolem mě, jako bych byl duch. Místo vytoužené konverzace mě čekala bolestivá rána. Moje žena druhý den odešla a když se vrátila, přinesla si kromě zničeného a zklamaného výrazu také rozvodové papíry. Pořád se snažím celou situaci dát do pořádku, ale obávám se, že jsem ji až příliš zklamal a veškeré snahy budou nejspíš marné. Radimovi nic nevyčítám. Měl jsem ten večírek připravit sám, nebo alespoň říct jasné ne.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články