Lukáš (33): Chtěli jsme stejnou ženu. Válka o krásnou kolegyni skončila nečekaným odhalením

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muzi a zena
muzi a zena

Nastoupila k nám do práce nová kolegyně. To víte, když mezi skoro samé muže pustíte krásnou ženu, logicky to vyvolá poplach. Jasně, měli jsme i jiné kolegyně, nicméně Monika nad nimi svým půvabem jasně vynikala. Nebylo se čemu divit, že mezi námi vzbudila rozruch. Snad každý na ní mohl oči nechat. I já jsem si na novou kolegyni brousil zuby, nebyl jsem ovšem jediný.

Nejlepší obrana je útok!

Kolem Moniky se prakticky ze dne na den začali rojit muži. Každý z nich si totiž myslel, že sličná kolegyně dá přednost právě jemu. Nejsem typ muže, který by uměl prohrávat, když jsem tedy vycítil jistou konkurenci, rozhodl jsem se, že nejlepší obranou je útok. Nechtěl jsem na nic čekat. Chtěl jsem o Moniku projevit zájem co možná nejdříve.

Nebyla u nás ani týden a já už ji pozval na skleničku. V hlavě jsem si maloval příjemně strávený páteční večer, který společně započneme u skleničky a kdo ví, jak by se to vyvíjelo dál. Já bych se rozhodně něčemu bližšímu nebránil, ba spíše naopak. Monika mou nabídku ale odmítla s vysvětlením, že už ji na něco ostřejšího pozval můj kolega a zároveň nejlepší kamarád Pavel.

Zdroj: 123RF.COM

Nedokázal jsem se smířit s tím, že bych prohrál

U krásné kolegyně měl můj kamarád navrch, což se projevovalo i během několika následujících týdnů, během nichž jsme o Moniku sváděli tichý boj. Vzájemně jsme se snažili toho druhého potopit a Monice ukázat, že ten druhý za to nestojí.

Půvabná kolegyně, která se nám oběma líbila, nás bohužel donutila zapomenout, že jsme už léta nejlepší přátelé, jež si už dávno slíbili, že je nikdy žádná žena nerozdělí. Nyní jsme se ale snažili toho druhého vyřadit ze hry, což se našemu přátelství ani zdaleka nepodobalo.

Dali jsme v sázku naše dlouholeté přátelství

Pavla jsem znal už mnoho let. Ještě před nějakou dobou jsem byl přesvědčen o tom, že nás dva nic nedokáže rozdělit. A přece se to dělo, jenom kvůli krásné ženě, které se ani jeden z nás nehodlal vzdát. Abychom Moniku získali na svou stranu, byli jsme dokonce jeden na druhého schopni vytáhnout i takové věci, o kterých jsme věděli jen my dva. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že bude naše přátelství u konce. Pak se ale stalo něco, co ani jeden z nás vůbec nečekal.

Překvapilo nás nečekané odhalení

Tichý boj o krásnou kolegyni se táhl několik týdnů, během kterých jsme na sebe s Pavlem začali mít dost slušnou pifku. Místo toho, aby se Monika konečně pro jednoho z nás rozhodla, připravila nám naprosto nečekané překvapení. Na svůj profil na jedné sociální síti totiž pověsila fotografii, na které se tiskla k jiné ženě. K fotografii připojila popisek, že jsou konečně svoje. Z komentářů pod fotkou jsem se pak dozvěděl, že Moniku vůbec nezajímali muži. Fotografie sdílená na sociální síti totiž měla všem jejím kamarádům a blízkým objasnit, že se právě toho dne partnersky registrovala. Monika byla celou dobu lesbička. Já ani Pavel jsme to nepoznali. Málem jsme tak riskovali kamarádství kvůli ženě, která by si o nás neopřela ani kolo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články