Lucie (34): Matka načapala mého přítele u něčeho necudného. Tohle by nedala ani ta vaše

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena vztah
Zdroj: Shutterstock

Můj přítel provádí každou noc něco, na co bych já osobně nesebrala odvahu. Jemu se to líbí a i přes můj nesouhlas se toho nechce vzdát. Kdekdo by řekl, že je to normální. Pro někoho by to naopak bylo necudné. Osobně mi to nevadilo – až do okamžiku, kdy ho u toho načapala moje matka.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna

Když to udělal poprvé, vzrušovalo mě to!

Jonášovy záliby si nešlo nevšimnout. Odhalila jsem to hned první společnou noc. Když to udělal poprvé, vzrušilo mě to!

Vlastně mě to rajcovalo prvních pár měsíců. Znáte takové ty začátky vztahu, které trávíte převážně jen v posteli a dát si dvě nebo tři čísla za noc není sebemenší problém.

Chtěl to i po mně

Jonáš se toho odmítal vzdát. Dělal to každou noc a několikrát se do toho snažil uvrtat i mě. Jenže já na to nesebrala odvahu.

Tak v tom pokračoval sám. A pokračuje v tom už devět let, co jsme spolu. Nevadí mi to, zvykla jsem si na to a už mi to přijde normální.

Udělala z toho scénu

Před časem jsem k nám na nějakou dobu vzala moji matku. Nebyla na tom zdravotně moc dobře a já byla klidnější, když jsem ji měla pod střechou.

I navzdory tomu, že s námi bydlela moje matka, se Jonáš odmítl vzdát toho, co dělal každou noc. Byla jsem z toho nervózní.

A měla jsem proč! Osobně mi nevadilo, že spal nahý. Bylo mu to tak pohodlnější a příjemnější. Jenže moje matka ho u toho načapala. A udělala z toho hroznou scénu.

Nazvala ho úchylem

Moje máma je stará škola. Jsou věci, přes které se nepřenese, a nahý přítel, který odmítá spát v pyžamu, je bohužel jedna z nich.

I když jsem jí naznačovala, že to není vůbec její věc a že nemá chodit do ložnice, když nemá tušení, co tam děláme a neděláme, nepustila mě ke slovu.

Přítele nazvala úchylem, a to se ho samozřejmě dotklo. Strhla se mezi nimi hádka – nelíbilo se mu, že ho tak sprostě nazývá, když je hostem u něj doma.

Na ostří nože

I když je tahle historka staršího data, od té doby to mezi přítelem a mojí matkou skřípe. Neřeknou to sice přede mnou nahlas, ale mají to mezi sebou na ostří nože.

Připadám si mezi nimi jako míček na tenise. Matka nechápe, jak mu můžu něco tak necudného tolerovat. Přítel se zlobí, že jsem se ho nezastala. Jsem ve slepé uličce. Jak z toho ven?!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články