Lucie (25): Chtěla jsem si rajcovním způsobem přivydělat. Vzniklo z toho něco, z čeho byste nebyli nadšení ani vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Mlada zena
Zdroj: Shutterstock

Když Lucie dospěla, nějaký čas ještě žila s rodiči. Jenomže těm se nelíbilo, že ji musí živit a neustále jí naznačovali, že by se měla odstěhovat. Nakonec se s nimi v tomto ohledu pohádala a našla si vlastní bydlení. Jenomže peníze jí příliš nevycházely.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Netušila jsem, co rodině vadí. Mám ke škole i práci, kupovala jsem si vlastní jídlo. Jediné, co platili, byla voda a elektřina. I tak mi ale řekli, že bych se měla osamostatnit. A tak jsem si našla malou garsonku kousek od školy,“ vypráví Lucie.

„Chodila jsem do školy, po večerech jsem z domu pracovala, někdy jsem si našla jednorázovou brigádu. Ale sotva jsem poplatila nájem a služby. Hledala jsem tak jakoukoli příležitost, jak si vydělat. Když jsem objevila inzerát na focení, řekla jsem si, že vůbec nevypadám špatně a že bych možná mohla být dobrou modelkou.“

Chtěl po mně akty

Lucie tušila, že když je cena za nafocení fotek tak vysoká, bude v tom nějaký háček. Zoufale ale potřebovala peníze. Nakonec jela přes půl republiky vlakem na místo určení. Zaplatila poměrně drahé lístky a sešla se s mužem, který vypadal poměrně sympaticky.

„Vzal mě do ateliéru a začal fotit. Vypadal jako profesionál, říkal mi, jak se mám usmívat, kam se postavit, ukazoval mi výsledky. Všechno vypadalo velmi dobře. Čím dál víc si ale přál, abych se odhalovala.

Nejprve jsem si sundala bundu, potom si stahovala ramínka, nakonec dělal i fotky ve spodním prádle. Čekala jsem, že se budu nakonec muset fotit nahá. A i na ten dotaz došlo,“ vypráví Lucie.

„Nejdřív jsem nechtěla, říkala jsem, že to nebylo v inzerátu napsané. On proto slíbil, že mi dá nějaké peníze navíc, pokud si bude moci udělat pár nahých fotek. Souhlasila jsem, ale s tím, že budu mít tělo vždy zakryté rukama.

Nakonec fotky nevypadaly tak zle. Poděkovala jsem mu za spolupráci a chtěla jsem se oblékat, ale on ke mně přišel a začal mě přemlouvat, abych se ještě zdržela. Lichotil mi, říkal mi, že na oblékání nemusím spěchat.

Několikrát jsem ho odmítla. Nakonec mě poslal pryč bez peněz

Lucie několikrát flirtujícího muže odmítla a oblékala se, on jí ale nakonec řekl, že pokud s ním nezůstane, nemusela by také dostat ani korunu. „Začal mi vyhrožovat, že mi nedá žádné peníze. Nakonec řekl, že pokud chci jít, můžu.

Dožadovala jsem se výplaty, on mi ale řekl, že jsem s ním nepodepsala žádnou smlouvu, takže mám smůlu. Bránila jsem se, že fotky si nafotil, tak ať zaplatí. On vzal fotoaparát, vytáhl z něho paměťovou kartu a podal mi ji. Prý když s ním nechci nic mít, fotky jsou mu k ničemu.“

Lucie si od fotografa kartu vzala. Doma si sice fotky ještě několikrát prohlédla, ale připomínaly jí, jak se cítila, když se ji muž snažil svést. Nakonec je proto raději vymazala.

„Nemám ani na koho se obrátit. Fotografie mi dal, nic mi neprovedl, je pravda, že jsem s ním nepodepsala žádnou smlouvu. Je to už pár týdnů, ale stále mě to docela trápí. Utratila jsem jen za dopravu tam a zpět, a nakonec z toho nic nebylo,“ dokončuje.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články