Libor (63): Přestože jsem čerstvě v důchodu, sbalil jsem čtyřicetiletou ženu. Stačil mi jednoduchý trik, který vám teď prozradím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz sedivy
Zdroj: Shutterstock

Libor si dlouhé roky nepřipouštěl svůj věk. Naivně si namlouval, že věk je jen číslo. Jedna zkušenost se ženou, kterou se pokusil získat, mu otevřela oči.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Rozhodl se udělat razantní krok. Před nedávnem čerstvě nastoupil do důchodu a k překvapení všech se mu podařilo sbalit výrazně mladší ženu. Napsal nám e-mail, ve kterém se podělil o svůj recept.

Neřešil jsem to

Libor je 20 let rozvedený. Od té doby si užíval svobodného života. Do jisté chvíle to šlo, o ženy neměl nouzi. Jenže věk se neptá a je nemilosrdný.

On si to ale neuvědomoval. Lépe řečeno – nepřipouštěl si, že stárne. Až když se jednoho dne pokusil získat pohlednou ženu a ona mu dala košem, dostal pořádnou lekci.

„Dříve jsem to neřešil, čas prostě nějak plynul,“ svěřuje se Libor. „Ale když mě odmítla a řekla mi, ať si nedělám iluze, protože se staříkem by si nic nezačala, cítil jsem se opravdu trapně,“ netají se.

Změnil jsem se

„Asi každého chlapa by odmítnutí od hezké ženy zasáhlo, máme přece svoje ego,“ pokračuje. „Donutilo mě to razantně změnit svůj dosavadní život.“

Libor si najednou uvědomil, že čas k němu skutečně není a ani nebude milosrdný. Našel ale způsob, jak k sobě přilákat ženy, navzdory tomu, že je čerstvě důchodcem.

Nejdříve změnil svůj šatník. Sám sobě musel přiznat, že oblečení, které mu roky viselo ve skříni, podtrhovalo jeho věk. Proměna vizáže mu ubrala pár let.

„Hadry jsou ale pořád jen hadry,“ píše Libor. „Chtělo to ještě větší změnu, takže navzdory mému věku jsem si koupil permanentku do posilovny, zaplatil si trenéra a začal cvičit,“ dozvídáme se.

Užíval jsem si obdivné pohledy

Libor se celý život udržoval v jakési alespoň částečné kondici, proto cvičení s trenérem nebylo pro jeho tělo tak obrovský šok.

Nicméně vedení profesionála za sebou začalo nechávat výsledky, kterých si všímal nejen Libor sám, ale především jeho okolí.

„Posílil jsem, zbavil se pivního převisu, jak říkají moji kamarádi,“ píše vtipně ve svém e-mailu. „Společně s novým oblečením a účesem, se kterým mi poradila milá kadeřnice, se za mnou ženy zase začaly otáčet. A já si to užíval!“ netají se.

Tohle je můj recept na lásku

Nyní si Libor užívá nový vztah, který mu nalil novou sílu do žil. Navzdory svému věku a skutečnosti, že už se právoplatně řadí mezi důchodce, totiž sbalil čtyřicetiletou pohlednou ženu.

„Jestli chcete recept na lásku, tady ho máte,“ píše Libor. „Stále si nepřipouštím svůj věk, ale o to více na sobě něco dělám. I když jsem důchodce, mám po svém boku krásnou mladou ženu. Troufnu si tvrdit, že by to dokázal každý. Chce to jen chtít!“ uzavírá spokojeně.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články