Libor (55): Jedna zpráva spustila lavinu pohrom. Měl jsem si dát větší pozor

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 14
muz 14

Stačila vteřina nepozornosti a Liborovi se začal život bortit před očima. Jedna nešikovně poslaná SMS způsobila nejednu pohromu, kterým Libor již nedokázal zabránit. Už mohl jen sledovat, co všechno bude následovat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Libor a jeho žena procházeli menší krizí. Libor se ji rozhodl řešit tak, že skončil v náručí milenky. O té nikdo kromě něho neměl sebemenší tušení.

Nedal jsem si pozor a zprávu poslal tam, kam jsem ji poslat neměl

Poměr s milenkou jsem udržoval v tajnosti šest měsíců. Během této doby nikdo nepojal sebemenší podezření, že bych manželce za zády prováděl něco tak ošklivého.

Shodou okolností jsem si začal nemanželský románek se ženou, která se jmenovala stejně jako moje dcera – Simona. Právě to způsobilo, že jsem se jednoho dne šeredně spletl.

V telefonu jsem měl dceru uloženou jako Simonka a milenku jako Simona. Chtěl jsem poslat pikantní zprávu milence a zároveň se jí skrze zaslanou zprávu zeptat, zda naše domluvená schůzka ten den platí.

Až velmi pozdě jsem si uvědomil, že jsem zprávu místo milence poslal dceři. Už ale bylo pozdě vzít odeslaná slova zpátky.

Nestačil jsem se divit, jak věci nabraly rychlý spád

Že jsem zprávu poslal jinam, než jsem měl v plánu, jsem si uvědomil asi dvě minuty poté, co jsem stiskl volbu odeslat.

Nestačil jsem ani napsat dceři zprávu, ve které bych jí to vysvětlil, a vzápětí už mi volala žena. Byla vytočená, doslova běsnila. Dcera už jí všechno řekla.

Věci se daly do pohybu prakticky do minuty. Než jsem přijel z práce domů, manželka už mi stihla zabalit věci.

Nenechala mě cokoli vysvětlit. V očích dcery jsem skončil

Moje žena byla vytočená do ruda. Nenechala mě cokoli říci, takhle naštvanou jsem ji ještě nikdy neviděl. S dcerou jsem se ten den vůbec neviděl, dávno s námi nebydlela.

Dal jsem jim oběma pár dní, aby to nějak zpracovaly. Bylo mi jasné, že jsem to strašně moc pokazil, ale stále jsem doufal, že to nějak urovnám. Několik dní jsem strávil na hotelu.

Když jsem se snažil spojit s manželkou, nešlo to. Zablokovala si mě, což jsem nečekal. Ještě více mě však mrzelo, co mi napsala dcera.

Hovory mi nezvedala, na moje zprávy nereagovala. Dostal jsem od ní jen jednu jedinou SMS, ve které mi napsala, že jsem pro ni definitivně skončil.

Dopadlo to tak, jak jsem nikdy nechtěl. Přišel jsem o všechny

Aby toho nebylo málo, manželce se nějakým pro mě záhadným způsobem podařilo zjistit, kdo je mojí milenkou. Doteď netuším, jak se k tomu dopátrala a jak si právě nás dva dokázala spojit.

Nicméně jí udělala scénu, po které mi naštvaná Simona zavolala a poměr se mnou ukončila. Nakonec jsem přišel o všechny, a to jen kvůli tomu, že jsem si spletl telefonní číslo.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články