Libor (30): Připravil jsem pro přítelkyni překvapení. Místo romantiky ale přišla studená sprcha

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz studena sprcha
Zdroj: Shutterstock

Libor chtěl své přítelkyni Sabině udělat radost. Proto pro ni vymyslel překvapení, se kterým dělal hrozné tajnosti a ani v nejmenším nechtěl prozradit, co pro svoji partnerku chystá. Plánoval pro ně dva romantický večer, na který se moc těšil.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Byl si jistý, že tím Sabině udělá radost. Z nich dvou byla ona ta více romantická, proto byl přesvědčený, že ji tím nejen překvapí, ale i zaskočí. Určitě by od něho nečekala, že sám od sebe přijde s něčím romantickým. Nakonec to byl ale Libor, který byl toho večera mnohem více překvapený.

Na romantiku mě nikdy moc neužilo

Pokud jde o romantické projevy lásky, dárečky a různé maličkosti, Libor se netají tím, že tohle všechno šlo vždycky tak trochu mimo něj.

„Moje dosavadní partnerky by jistě souhlasily, že mě na romantiku nikdy moc neužilo,“ píše otevřeně. „Nevyžívám se ve vyznáních, nedělám ohromná gesta, tohle mě prostě moc nebere,“ dodává.

I přítelkyně Sabina si musela zvyknout, že se od Libora pravděpodobně nedočká nějaké spontánní romantikou provoněné akce. On na tohle nebyl a měnit se nehodlal.

Chtěl jsem jí udělat radost

„I když mě na ty romantické věci nikdy neužilo, jednou mě napadlo, že bych Sabinu přece jen mohl překvapit,“ pokračuje Libor. „Bylo mi jasné, že by zrovna ode mě něco takového rozhodně nečekala,“ dušuje se.

Proto vymyslel, že ji překvapí pěkným romantickým večerem. Neměly chybět svíčky, dobrá večeře, čokoláda, něžná hudba a nějaký ten dáreček. Byl si jistý, že to bude pro Sabinu šok.

„Dělal jsem s tím hrozné tajnosti,“ netají se. „Sabina vyzvídala, co mám v plánu, ale já neřekl ani slovo. Když už jsem se měl takhle překonat, tak ať to překvapení stojí za to,“ vysvětluje.

Všechno jsem nachystal a nemohl se dočkat její reakce

Libor si dal opravdu záležet. Koupil Sabinino oblíbené jídlo, doma zapálil svíčky, dokonce nechyběly ani plátky růží, které sehnal na internetu.

„Nemohl jsem se dočkat její reakce,“ píše Libor. „Snad každá ženská by za tuhle romantiku padla chlapovi kolem krku. Počítal jsem, že Sabina bude mít ohromnou radost.“

Večer se ale ani zdaleka nevyvíjel tak, jak Libor plánoval. Místo romantiky, kterou tak pečlivě nachystal, totiž přišla ledová sprcha.

Chtěl jsem ji překvapit, místo toho ona překvapila mě

Ať už Libor plánoval cokoli, přítelkyně Sabina mu do toho hodila vidle. Po příchodu domů se tvářila, že vůbec nemá radost z toho, co Libor nachystal. Měla totiž něco na srdci a rozhodně to nechtěla nadále odkládat.

„Místo toho, abychom si dali dobré jídlo, podívali se na film a pak šli třeba společně do vany, mi Sabina oznámila, že se chce rozejít,“ dozvídáme se od Libora, kterého tahle zpráva zaskočila. „Prý se v našem vztahu necítí dobře, prý jí něco chybí a neví, jestli jí to dokážu dát. Tohle mi řekla a pak si začala balit věci,“ pokračuje.

Libor jen sledoval, jak se jeho dívka balí. Nechápal, co se stalo, ale vysvětlení se nedočkal. Pro Sabinu to byla uzavřená věc. Prý se k tomu odhodlávala už nějakou dobu. Vybrala si ale opravdu nešťastné načasování. Libor chtěl překvapit ji, a místo toho ona pořádně překvapila jeho.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články