Leoš (44): Manželku často bolí hlava. Na rozdíl od jiných mužů jsem za to rád. Prozradím vám proč

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz manzelka bolest hlavy
Zdroj: Shutterstock

Moje žena si často stěžuje na bolest hlavy. V jiných domácnostech by to byl možná důvod k hádce – bolest hlavy je přece nejčastější ženská výmluva, na kterou sází v ložnici. Možná vás to překvapí, ale já jsem za bolest své ženy rád. A to jí samozřejmě nepřeji nic zlého!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zatímco kdekoli jinde si chlapi stěžují, když jejich polovičky bolí hlava, a považují to od nich pouze za způsob, jak se vyhnout určitým povinnostem, kdykoli u nás moje žena zmíní, že na ni jde migréna, já se raduji. A hned vám prozradím proč.

Trpí na migrény

Už je to několik let, co si manželka začala na bolavou hlavu stěžovat častěji, než je obvyklé. Každého přece někdy bolí hlava, ale ji třeba třikrát nebo i čtyřikrát do týdne.

Zkoušela nejdříve zahnat bolesti s pomocí prášků, ale rychle pochopila, že s frekvencí, s jakou jí hlava bolí, by si za chvílí oddělala zdraví.

Zkoušela všechno možné

Od prášků plných chemie přešla moje žena na bylinky. Někde se dočetla, které údajně pomáhají na bolest hlavy, a začala pít čaje ve velkém. Ani tudy ale cesta nevedla.

Bolesti se stále vracely, manželka začala být zoufalá. Nedivím se jí. Několikrát do týdne ji z běžného provozu vyřadila migréna, při které nebyl schopna cokoli dělat.

Nepomohl ani šarlatán

Na doporučení kolegyně z práce, která je dle mého názoru tak trochu švihlá a žije ve vlastním světě, se manželka vydala dokonce i za nějakým šarlatánem.

Od začátku jsem jí říkal, že tohle je hloupost, nenechala si to ale vymluvit a o to zklamanější byla, když ani jeho rady nepomohly.

Našli jsme způsob, jak bolesti zmírnit

Přestože manželku často pobolívala hlava a kolikrát docela silně, snažila se mi v ložnici vyhovět. Nebylo to jako v jiných domácnostech, kde přes bolest hlavy nejede vlak a v posteli se nic neděje.

Oba nás překvapilo, co manželce na tu hlavu pomohlo. Vždycky jsem byl pozorný milenec a dával jsem si záležet, aby i žena z našich intimních chvílí něco měla. A právě při jednom výrazném okamžiku si pochvalovala, že ji hlava bolet skoro přestala.

Kdekdo jiný by si stěžoval, já jsem šťastný chlap

Od té doby za mnou manželka přispěchá, kdykoli ji začne bolet hlava, abych jí od bolesti ulevil. Ani jeden nedokážeme vysvětlit, proč tomu tak je, ale manželka si opravdu libuje, že je bolest hlavy po našem milování snesitelnější.

Samozřejmě bych byl raději, kdyby manželku hlava nebolela vůbec. Když už ale trpí takovými zdravotními obtížemi, těžím z toho. Kdejaký jiný chlap by nadával, ale já si nemůžu stěžovat.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články