Leoš (39): Manželka čekala dítě s jiným. K tomu chtěla ještě něco odporného ode mne

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 43 2
muz 43 2

Manželka pana Leoše postavila do svízelné situace. Začala si románek s kolegou z práce, se kterým nechtěně otěhotněla. Nejdříve se snažila svému manželovi namluvit, že je dítě jeho. Poté ale šla s pravdou ven, přiznala, že dítě čeká se svým kolegou. Přesto po svém muži chtěla, aby dítě přijal za své.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Pan Leoš nám zaslal velice zajímavý e-mail, ve kterém nám popsal svoji zkušenost. Dostali jsme od něj svolení, abychom jeho příběh zveřejnili, proto si i vy nyní můžete přečíst, jestli nakonec dal na manželčiny prosby a dítě, které ve skutečnosti nebylo jeho, přijal za vlastní.

Nevšiml jsem si, že má moje žena poměr

Hned v úvodu svého e-mailu se Leoš přiznává, že si vůbec nevšiml, že by jeho manželka měla tajný poměr. Dle jeho slov se chovala úplně normálně. K nevěře se přiznala sama, napřed ale svého muže překvapila tím, že s ním čeká dítě.

„Manželka mi oznámila, že čeká dítě, a tvářila se, že je moje. Zpočátku jsem byl nadšený, dalšímu dítěti jsem se rozhodně nebránil,“ píše Leoš. „Pak jsem si ale dal dvě a dvě dohromady a došlo mi, že to s tím těhotenstvím nebude tak, jak mi manželka tvrdí,“ pokračuje. „Podle mých skromných výpočtů zkrátka nevycházelo, aby to dítě bylo moje.“

Přiznala nevěru i to, kdo je otcem dítěte

„Moje žena se nejdříve snažila předstírat, že jsem blázen,“ popisuje nám v e-mailu pan Leoš. „Nakonec ale šla s pravdou ven a přiznala nejen nevěru, ale také to, kdo je ve skutečnosti otcem dítěte,“ píše. „To ale nebylo to jediné, čím mě zaskočila.“

Leoš se nejdříve musel vypořádat se skutečností, že ho manželka podváděla. Poté čelil faktu, že dítě není jeho. A aby toho nebylo málo, přišla jeho žena s netradiční prosbou.

Chtěla po mně, abych to dítě přijal za vlastní

Manželka svého muže žádala, aby dítě přijal za své. Tvrdila, že románek s kolegou ukončila a že to pro ni nic neznamenalo. Neuvědomovala si, jak moc svému manželovi ublížila.

„Nemohl jsem uvěřit tomu, že to po mně skutečně chce,“ píše Leoš. „Opravdu si myslela, že přijmu za vlastní dítě, které si moje žena udělala s nějakým kolegou?“ pokládá nám v e-mailu řečnickou otázku.

Mám jen pár týdnů na rozmyšlenou

„Termín porodu se nezastavitelně blíží a já už mám jen pár týdnů na to, abych se rozmyslel,“ svěřuje se. „Vůbec nevím, jak se mám k celé té situaci postavit,“ zoufá si. „Žena mi tím strašně ublížila, na druhou stranu si ale neumím představit, že bych ji teď opustil i s tím nenarozeným dítětem. Asi by to ode mě nebylo úplně správné,“ uvažuje Leoš. „Musím se zkrátka rozmyslet. Čas mi běží.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články