Kryštof (36): Po příchodu z práce jsem manželku načapal při něčem, co mi mělo být navždy zatajeno. Také byste pukli vzteky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 35
Zdroj: Shutterstock

Vrátil jsem se domů o hodinu dříve než obvykle. Výpadek elektřiny vyřadil celou fabriku z provozu, takže nás pustili z práce dřív. Uvítal jsem to. Odpoledne jsme totiž měli s manželkou navštívit její rodiče. Byl jsem rád, že se domů dostanu s předstihem a stihnu si alespoň pár minut odpočinout.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Manželka už byla doma a očividně mě nečekala. Když jsem se totiž objevil ve dveřích, nahlas vykřikla. I já byl v šoku. Přistihl jsem ji totiž při něčem, o čem jsem nikdy neměl vědět.

Odjakživa mě to táhlo k brunetkám

Zatímco moje kamarády to táhlo spíše za blondýnkami, protože se jim zdály rozkošné a něžné, mě odjakživa přitahovaly brunetky. Sám nevím proč.

Dříve jsem to neřešil, ale když jsem se nad tím před časem zamyslel, opravdu jsem vždycky chodil jen s dívkami, které měly hnědou barvu vlasů.

Rozkřiklo se, že brunetky se přede mnou mají mít na pozoru

Období mého dospívání a mládí bylo hodně bujaré. Byl jsem macho partičky kluků. Společně jsme vymetali nejrůznější večírky. V baru před námi ustupovali a dělali nám místo. To byly časy!

Moje slabost pro brunetky všímavějším neunikla a brzy se o mně začalo povídat, že by se tyhle holky přede mnou měly mít na pozoru. Měl jsem z toho legraci.

Zamiloval jsem se a usadil

Pro brunetky jsem měl slabost odjakživa a brunetku jsem si také před lety vzal. Moje žena Lenka je krásná a samozřejmě – má hnědé vlasy. To je jedna z věcí, které mě na ní nejen přitahují, ale i vzrušují.

Až po letech, co jsme byli spolu, mi manželka prozradila, že si na mě tehdy delší dobu myslela. Jen měla strach, že bych si jí v tom zástupu ctitelek ani nevšiml. Nad tímto přiznáním jsem se musel pousmát.

Z toho, co jsem viděl, jsem byl v šoku

Toho dne jsem se vrátil domů dříve a žena mě očividně nečekala. Zastihl jsem ji zrovna v koupelně a to, co tam dělala, mi vyrazilo dech.

Přistihl jsem ji totiž při něčem, co mi mělo být navždy zatajeno. Barvila si hlavu! Když mě viděla, jak tam šokovaně stojím s pusou dokořán, vykřikla úděsem.

Vždycky byla blond, ale kvůli mně se celé roky barvila na brunetku

Když jsem se trochu vzpamatoval, chtěl jsem vědět, co to má být. A tehdy šla manželka s pravdou ven. Opět připomněla historku, jak si na mě před lety myslela, ale dobře věděla, že se mi líbí jen brunetky. Jenže ona byla blond…

Proto si obarvila hlavu. A díky své barvě vlasů, i když nepravé, mě tenkrát také získala. Celou dobu si potom tajně barvila vlasy, abych neviděl její blonďaté odrosty. Měla totiž strach, že bych ji nechtěl.

Svoji ženu samozřejmě i nadále miluji, barva nebarva. Přesto si ale připadám trochu podvedený, že mě celé roky tahala za nos.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články