Kristýna (26): Při první romantické chvilce se mi stal trapas, na který asi nikdy nezapomenu. Od té doby se s přítelem raději zamykáme

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena trapas
Zdroj: Shutterstock

Kristýna je dnes s Markem dva roky. Nikdy ale nezapomene na jejich první intimní chvilku. Bohužel totiž nebyla úplně taková, jak si ji představovala. Od té doby si podle jejích slov alespoň dávají pozor na to, aby se skutečně zamkli. Další takový nepříjemný zážitek prý rádi oželí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Chodili jsme spolu asi tři měsíce a já věděla, že ten den k něčemu dojde. Měla jsem u něho přespat. Bydlel tehdy ještě s rodiči, ale přísahal, že nebudou doma. A naznačil mi jasně, že bychom toho mohli využít.“

To se podle Kristýny také stalo. Ani trochu ale nebylo příjemné, když právě v tom nejlepším vešel do místnosti Markův otec. Nezaklepal, ani ho nenapadlo, že by jeho syn potřeboval soukromí. Jak se později Kristýna dozvěděla, tak to v rodině fungovalo docela často.

Jeho rodiče mě nemají rádi

I za normálních okolností by to byl podle Kristýny trapas. Jenomže Markovi rodiče neměli ani tušení, že má přítelkyni. A už vůbec nevěděli, že je to právě ona. Z minulosti s nimi totiž měla nějaké problémy, a proto raději vztah prozatím tajili.

„Asi půl roku před mým vztahem s Markem jsem v opilosti nabourala na ulici zaparkované auto. Bohužel právě jeho rodičům. Ke všemu jsem se přiznala a snažila se to řešit v klidu, ale oni nedokázali pochopit, že kvůli mojí nezodpovědnosti musí řešit problémy,“ vypráví Kristýna.

„Vlastně o moc nešlo, auto se vyřešilo, ale pro ně jsem se stala nezodpovědnou holkou, co v opilosti řídí. V podstatě o mně nic nevěděli, ale odsoudili mě na základě jedné jediné situace. Tak to ale v životě chodí.“

Kristýna chtěla Markovým rodičům všechno říct. On ale trval na tom, že si s nimi promluví někdy později. Nakonec nemusel. Že spolu něco mají, viděl koneckonců jeho otec na vlastní oči.

„Přišel do pokoje, chtěl se Marka na něco jen zeptat. Prý nikdy neklepe, několikrát ho dokonce přistihl při převlékání, proto se Marek raději v pokoji zamyká. Nenapadlo nás ale zamknout se, když měla být jeho rodina pryč,“ pokračuje Kristýna.

Můj vztah s nimi to moc neposílilo

Kristýna se v následujících měsících snažila zapůsobit. Ukázat rodičům svého přítele, že je jiná, než si myslí. Jenomže kromě toho, že je holkou, co řídí auto opilá, stala se také holkou, která využije první příležitosti k tomu, aby se dostala klukovi do postele.

„Samozřejmě že kdykoli jsem s nimi někde na rodinné oslavě nebo sešlosti, bavíme se a snažíme se spolu vycházet. Ale kdykoli přijde řeč na choulostivé téma, oni všem vypráví, že jsem využila první příležitosti.

Jen prý vytáhli paty z domu, já se nasáčkovala k Markovi do postele. A i když to vypráví s humorem, já v tom cítím nenávist a také trochu pohrdání. Marek se mě před nimi zastává, ale nemá to moc velký význam,“ píše čtenářka.

Ani po dvou letech vztahu s Markem nemá Kristýna s jeho rodinou nejideálnější vztahy. Mrzí ji to i z toho důvodu, že její rodiče zase příliš nemusí Marka. Zdá se, jako by jim všechno chtělo vztah pokazit.

„Snažíme se lidi neřešit. Máme se rádi a je nám spolu dobře. Nedávno jsme spolu začali bydlet a já jsem šťastná. A co říkají moji nebo jeho rodiče, ignoruji. I když je mi samozřejmě líto, že spolu nemůžeme všichni bez problémů vycházet,“ dodává.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články