Karolína (45): Se sousedčiným manželem jsem prováděla něco peprného. Kdyby ho viděla vaše žena, šla by do toho taky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena neverna
Zdroj: Shutterstock

Karolína se po odchodu od manžela nastěhovala do malého bytu v Kolíně. Své sousedy původně považovala za slušné a milé lidi, po čase ale začala mít s jednou sousedkou problémy. Několikrát s ní totiž na chodbě přišla do slovní potyčky kvůli záletům jejího manžela. Nakonec se to rozhodla vyřešit po svém.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Moje sousedka mě začala obviňovat z nesmyslů, aniž by měla jakýkoli důkaz. Na jednu stranu ji chápu, protože se ukázalo, že její muž spí s polovinou paneláku, ale na druhou stranu si nemusela znepřátelit jedinou ženu, která byla na její straně,“ popisuje Karolína situaci.

„Když se rozhodla, že chce válku, tak ji bude mít. A já jsem tvrdý a zlý soupeř,“ říká. „Kdyby mě nechala žít si vlastní život, neměla bych důvod se do ničeho míchat. Ale pokud mi někdo dělá naschvály pro nic za nic, tak se jen tak nenechám.“

Jakmile odejde na noční, její muž zahájí akci

Karolína si už dříve všimla, že se u sousedů některé noci dějí nekalosti. Kdykoli sousedka odešla na noční, její téměř padesátiletý muž si domů pozval na noc nějakou ženu. Některé se opakovaly, především pak ženy z domu.

Jiné se objevily jednou a víckrát je Karolína nepotkala. Došlo jí, že soused nebude zrovna vzorný manžel. A jeho žena si to podle všeho uvědomovala také, protože se se sousedkami na chodbě poměrně často hádala.

„Chápala jsem, že křičela na ženy, jejichž spodní prádlo našla vedle své postele. Když se ale jednou ve výtahu obořila na mně, že spím s jejím manželem, dostalo mě to. Odpověděla jsem, že by si měla více všímat těch, které za ním doopravdy chodí.

Pak mezi námi začala hádka, kterou ani jedna nevyhrála, protože do výtahu nastoupil někdo další. Hned druhý den si mě ale odchytla znova a řekla mi, že pokud nedám jejímu manželovi pokoj, budu toho litovat.“

V té chvíli Karolína pochopila, že jí sousedka vyhlásila válku. A rozhodla se bojovat. V hlavě se jí zrodil plán, jak se jí pomstí. Nejprve si myslela, že to možná nevyjde, nakonec to ale nebyl až takový problém, jak si myslela.

Pořád ještě nevypadám tak zle

„Ve svém věku jsem se trochu bála toho, že bude problém svést muže, který je spíše na mladší, podle toho, co jsem tak pozorovala ostatní ženy, které se u něho doma střídaly. Ukázalo se ale, že jsem pořád docela k světu.

Když jsem jeden večer viděla jeho manželku odcházet, hezky jsem se oblékla a zazvonila u něho doma. On mě sice nejprve odmítl s tím, že někoho čeká, zda bych nemohla přijít později, když jsem se ale zatvářila flirtovně, pochopil, že jsem si nepřišla jen povídat.“

Soused podle Karolíny ženě, na kterou čekal, napsal, že se mu to nakonec nehodí. „Nebyl žádný problém ho svést. Pochopila jsem, proč se k němu některé ženy vrací. I přes jeho věk je poměrně vypracovaný a pohledný,“ přiznává.

„Sice to byla jen pomsta sousedce, na druhou stranu ale musím uznat, že jsem si to svým způsobem užila. Nemám důvod se držet stranou. Já jsem sama a manželství nikomu nerozvracím. Podle mého už je stejně rozvrácené,“ říká.

I když Karolína strávila se sousedem jen jednu noc, cítí se mnohem lépe. Nepotřebuje sousedce nic dokazovat. Až na ni příště udeří s tím, že spí s jejím mužem, možná jí prý povypráví o tom, jaké to bylo…

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články