Karla (44): Manžel mi po návratu ze šichty provedl něco děsivého. Po tomhle byste také chodili kanály

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vazna zena
Zdroj: Shutterstock

Nikdy bych do svého muže neřekla, že se takhle zachová. Nebyl takový! Nikdy předtím nic podobného neudělal. Svým chováním mě hodně nepříjemně překvapil.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Doteď jsem nepochopila, jak mi to mohl udělat. Omluvil se mi snad stokrát, ale nic to nemění na tom, že kvůli tomu, co mi onoho večera udělal, se stydím vyjít mezi lidi!

Už jsem spala, když přišel domů

Manžel měl odpolední, a to se domů z práce vždycky vrací kolem jedenácté večer. Zpravidla na něho čekám, ale ten den jsem toho měla plné zuby.

Usnula jsem u televize, a když se manžel vrátil z práce, už jsem spala jako dřevo. Vůbec jsem nezaznamenala, že bouchly dveře. A manžel není zrovna tichý, když je v bytě, je ho všude slyšet.

Probudil mě jeho smích

Zdálo se mi, že slyším smích mého muže. Smál se tak hlasitě, že mě to probudilo a tehdy mi došlo, že se mi to nezdá.

Manžel stál jen kousek ode mě a skutečně se od srdce smál. Rozespale jsem mžourala kolem sebe, nedocházelo mi, že se něco děje.

Co to sakra je?!

Manžel se nemohl přestat smát a já nechápala proč. Uvědomila jsem si to až vzápětí, když jsem měla pocit, že mám mokrou hlavu. A opravdu jsem ji mokrou měla.

I když ne tak docela. Vlasy jsem měla něčím napatlané. Vyděsila jsem se, manžela to ještě více rozesmálo.

„Co to sakra je?“ ptala jsem se vyděšeně a letěla do koupelny. Tam jsem v odraze zrcadla poznala, že mám na hlavě barvu na vlasy…

Tohle přehnal

Manžel mi obarvil vlasy! Samozřejmě ne všechny, protože na části jsem si ležela, ale nahoře jsem měla napatlanou nějakou barvu.

Nejdříve by se ve mně krve nedořezal. Poté se ve mně ta krev začala vařit. Když mi totiž došlo, co ta barva na mé hlavě způsobí, strašně jsem se rozčílila.

Můj chlap dělá často nějaké fórky a já mu je vždycky tolerovala. Ale tohle už tedy doopravdy přehnal!

Styděla jsem se vyjít mezi lidi

I když jsem ten hnus ze svých vlasů spláchla rychle, zanechalo to samozřejmě stopy. Polovinu hlavy jsem měla obarvenou!

Asi bych měla dodat, že jsem přírodní blondýnka. Manžel sáhl po platinově fialové, která v kombinaci s mojí barvou a krátkým časem působení vyvolala něco jako podivně hnědo-oranžovo a lehce fialový odstín.

S takovou pohromou jsem se styděla vylézt mezi lidi. Kdo by se mi taky mohl divit? Vypadalo to příšerně! Byla jsem nucena si vlasy obarvit na tmavou hnědou. Odskákaly to na kvalitě.

S manželem jsem nemluvila týden. Hrozně jsem se zlobila. Sám sice uznal, že tohle už bylo hodně přes čáru, ale i tak jsem se nechala přemlouvat, aby si mě udobřil.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články