Karel (29): Z přítelkyně se stal chodící stroj. Nadchla se pro kulturistiku a úplně se změnila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 454 3
muz 454 3

Moje přítelkyně Marcela byla opravdu krásná žena. Měla vše, co si u ženy představuji. Učarovala mi na ní vysoká postava i nějaká ta kila navíc, díky kterým vypadala tak roztomile. Nevypadalo to, že by Marcela sama se sebou nebyla spokojená, ba spíše naopak. Ráda se pěkně oblékala a nedělalo jí problém přitahovat pozornost svým směrem. Byla to zkrátka úplně obyčejná holka, se kterou jsem si uměl představit zbytek svého života.

Jednoho dne ale přišla s rozhodnutím, že musí zhubnout. Nechápal jsem, kde se tato její potřeba bere, doposud to vypadalo, že má sama sebe ráda takovou, jaká je. Marcela si ale stála za svým a začala radikálně hubnout. Postupně jsem svou přítelkyni přestával poznávat.

Marcela zhubla a moc jí to slušelo, jí to ale pořád bylo málo

Přítelkyně upravila svoji stravu a začala také daleko více cvičit, díky tomu se jí dařilo pěkně hubnout a bylo to na ní vidět. Moc jí to slušelo, což jsem jí také dával najevo. Nezapomínal jsem ji patřičně chválit za to, co se sebou dokázala. Marcele to ale pořád bylo málo. Během půl roku zhubla dvacet kilo, což už bylo opravdu hodně vidět. Už tehdy jsem jí říkal, že to přece stačí, že už více hubnout nepotřebuje.

Ona už však v té době měla úplně jiný cíl. Nadchla se pro kulturistiku a předsevzala si, že se zúčastní soutěže, která se měla konat o několik měsíců později.

Z krásné přítelkyně se stával chodící stroj

Zpočátku jsem si myslel, že až Marcela pozná, co kulturistika ve skutečnosti obnáší, jednoduše se na to vykašle. Ona si však pečlivě zjistila všechny informace, začala chodit do posilovny pod dohledem zkušeného profesionála a přípravě na soutěž v kulturistice začala věnovat většinu svého času. Doma jsme se tak prakticky míjeli, o to více mi začínalo vadit, že se z mojí přítelkyně stává chodící stroj. Vždyť ona měla daleko více vyrýsované svaly než já!

Kamarádi mi říkali, že spím s mužem

Marcelina proměna samozřejmě nemohla uniknout ani našemu okolí, moji kamarádi dost dobře vnímali, co se s mojí přítelkyní v poslední době stalo, a dávali mi to patřičně najevo. Častokrát si mě proto dobírali, že nemám v posteli ženu, ale chlapa. Kvůli úbytku na váze, a především vyrýsování všech možných i nemožných svalů totiž Marcela ztrácela na své ženskosti a byla pravda, že daleko více připomínala muže. Strašně mě to štvalo.

Dostane po konci soutěže rozum?

Soutěž v kulturistice se blížila a Marcelina příprava dosahovala vrcholu. Několik týdnů před soutěží jsem ji doma skoro neviděl, stále trávila čas v posilovně, kde na sobě tvrdě makala. Tajně jsem doufal, že až soutěž skončí, dostane Marcela rozum a bude to zase ta normální žena, do které jsem se před lety zamiloval.

Na soutěži jsem svoji přítelkyni samozřejmě podporoval, ačkoli jsem s tím vším nesouhlasil. Pohled na všechny ty ženy, které měly daleko více svalů než kterýkoli chlap, se mi popravdě ani trochu nelíbil. Marcela nakonec díky své tvrdé dřině a neskutečnému úsilí skončila na druhém místě, což ji nesmírně potěšilo. Byl jsem na ni pyšný, mnohem víc mě ale těšila skutečnost, že se opět chtěla vrátit do normálu. Vykašlala se na tréninky a striktní dodržování jídelníčku a opět to zase byla ta Marcela, kterou jsem znal a miloval.

Karel
Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články