Kamil (47): Jedná se mnou, jako bych byl vzduch. Její důvody jsou naprosto absurdní

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 42 1
muz 42 1

Manželství Kamila a jeho ženy Zdeňky není v poslední době zrovna ideální. Kamilova manželka s ním totiž jedná tak, jako by byl vzduch. Našla si k tomu naprosto absurdní důvody, které si ale nenechá vymluvit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kamilova žena Zdeňka byla vždycky žárlivý typ. Před třemi měsíci ale situace dosáhla svého vrcholu, když po svém muži chtěla něco, co nebyl ochoten splnit.

Vždycky na mě žárlila, ačkoli k tomu neměla důvod

Zdeňce dělá žárlivost problémy odjakživa. Zkoušela na mě žárlivé scény ještě v době, kdy jsme spolu chodili.

Přesto jsem si ji vzal, ačkoli hysterické scény spojené s její chorobnou žárlivostí byly mezi námi prakticky na denním pořádku.

Nikdy jsem jí nedal důvod, aby mi nevěřila, nebo nedej bože musela mít pocit, že bych jí mohl být nevěrný. Neříkám, že k tomu za ty roky nebylo mnoho příležitostí, ale proč bych to dělal, když Zdeňku miluji?

Několikrát mi vlezla do telefonu nebo e-mailu

Za roky našeho manželství se stalo několikrát, že mi žena vlezla do mobilu nebo si četla moje e-maily. Nic jsem netajil, neměl jsem důvod telefon zabezpečit heslem, ale samozřejmě se mi nelíbilo, co dělala.

Dokonce mi čichala k oblečení, když jsem se vracel z práce. Jsem vedoucí skladu, kde pode mnou pracují vesměs samé ženy, se kterými jsem každý den několik hodin ve styku. Zdeňka kontrolovala, zda ze mě neucítí dámský parfém.

Roky jsem to přehlížel. Snažil jsem se být tolerantní, ale to, co manželka předvedla před pár měsíci, už bylo moc i na mě.

Neudělal jsem, co po mně chtěla. Začala se chovat, jako bych byl vzduch

Před třemi měsíci za mnou manželka přišla do práce. Zaslechla, že si s jednou podřízenou tykám. Ačkoli jsme mluvili pracovně, udělala mi před ní scénu.

Když jsem přišel domů, nepěkně jsme se pohádali. Vyčetl jsem jí, že mě ponížila před někým, kdo pracuje pode mnou. Ona na mě vyrukovala s požadavky, které byly naprosto absurdní.

Vyžadovala po mně, abych jí každý den ukazoval telefon a e-maily, aby si mohla přečíst, s kým si píši. Také chtěla, abych dal výpověď a začal pracovat někde, kde nejsou ženy. Neuposlechl jsem ji – vždyť to bylo absurdní!

Ignoruje mě. Dlouho už to nevydržím, nic jsem přece neudělal!

Od toho okamžiku se ke mně moje žena chová, jako bych vůbec nebyl. Nepřipraví mi večeři, nevypere mi oblečení, nemluví se mnou, pokud to není úplně nutné.

Tohle se táhne už několikátý týden a mě celá ta situace psychicky vyčerpává. Nic jsem neudělal a nevím, jak dlouho to ještě dokážu snášet.

Svoji ženu miluji, ale opravdu mám přistoupit na její směšné požadavky jen proto, aby se chovala normálně? Co po mně bude chtít příště?!

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články