Jirka (45): Zamiloval jsem se do thajské masérky, přemýšlím, že opustím rodinu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
manzel workoholik
Zdroj: 123RF.COM

Nikdy mi v mém životě nic nechybělo. Alespoň jsem si to tedy donedávna myslel. Mám skvělou ženu, dvě zdravé děti, chodím do práce, večer sledujeme televizi, jednou do měsíce zajdeme do ZOO nebo se projet na kolech. Jenže nedávno jsem zjistil, že na světě je spousta věcí, které jsem ještě neměl šanci poznat.

Kamarádi mi objednali k loňským narozeninám thajskou masáž. Nevím ani, co je to napadlo, ale řekl jsem si, že je asi dobré na chvíli vypnout a oddat se rukám zkušené masérky. A proceduru jsem si užil víc, než jsem si dovedl představit.

Příjemná žena mě hodinu masírovala. Potom jsem ji pozval na čaj

Zhruba čtyřicetiletá žena mi vysvětlila vše, co bude dělat. Objasnila mi, které body na mém těle bude masírovat, čeho tím dosáhne, jak se uvolním. Tu hodinu jsem si neskutečně užil, byl to jeden z nejlepších zážitků mého života. Nikdy předtím jsem na masáži nebyl. Tato, navíc v tematicky vyzdobené místnosti s thajskou hudbou a příjemnou ženou, byla opravdu ojedinělá.

Když jsem se oblékl, bylo mi doporučeno, abych zašel do místní kavárny na thajský čaj, který po masáži skvěle uvolní tělo. Řekl jsem, že čajům příliš nerozumím a z legrace pozval masérku, aby mi poradila. Odpověděla, že zrovna končí a ráda se mnou posedí. Vyprávěla mi o různých rituálech, tajemství thajské magie, o zdravém životním stylu a o tom, jak skutečně funguje na tělo. Byl jsem ohromen.

Zdroj: 123RF.COM

Život s mojí rodinou mi najednou připadá nudný

Masérce jsem se nesvěřoval, že mám rodinu. Vlastně jsem nechal téměř celou dobu mluvit ji a jenom jsem hltal její slova. Později jsem ji pozval na rande a ona souhlasila. Má prý ráda, když se někdo zajímá o to, co dělá. Doma jsem jenom stručně popsal rodině, že jsem si masáž užil. Začal jsem se tajně scházet s masérkou. Její byt vyzdobený soškami a sušenými bylinkami se pro mě brzy stal místem, které navštěvuji denně po práci. Moje manželka nic netuší.

Moje milenka o mně brzy zjistila vše. Chtěla se rozejít, aby nerozvracela rodinu, jenomže já teď vím, že je toho ještě tolik nepoznaného. Život s dětmi a mojí ženou mi najednou přijde obyčejný a nudný. Přemýšlím, že jim o svém vztahu řeknu a odejdu od rodiny. Chtěl bych začít opět žít. Mám pocit, že v současném manželství jenom přežívám.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články