Jirka (44): Tchyně si zjistila pravdu o mé minulosti. Teď mě sprostě vydírá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 50
muz 50

Jirka a Kamila se vzali před čtyřmi lety. Potkali se náhodou na oslavě společného kamaráda a přeskočila mezi nimi jiskra. Se svatbou neotáleli – vzali se jen půl roku po seznámení. Před dvěma lety se jim narodila dcera Zuzanka a nyní je Kamila podruhé těhotná.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Vztah Jirky a Kamily vypadá harmonicky, dvojice působí šťastně. Je tu ale jedna věc, kterou Jiří své manželce neřekl. Bohužel se stalo něco, s čím nepočítal, a nyní neví, co má dělat.

Chtěl jsem nechat minulost za zády

Když jsem poznal Kamilu, bylo to necelý rok poté, co jsem se rozvedl se svojí první ženou Lenkou. Asi by bylo fér, kdybych to Kamile řekl, ale já tak neučinil.

Rozhodl jsem se, že nechám minulost za zády a nebudu Kamilu zatěžovat něčím, co skončilo. Bohužel jsem to nedomyslel, protože to mělo jeden háček. Vlastně dva…

S bývalou ženou Lenkou mám dvě děti – Pavlíka a Nikolku. Už ani nevím, proč mě napadlo, že je před Kamilou zatajím.

Jak jsem si mohl myslet, že by to fungovalo?!

Tenkrát jsem asi podlehl dojmu, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Myslel jsem si, že kdybych Kamile řekl pravdu, asi by si mě nevzala. Jenže já ji miloval.

Nyní nechápu, jak jsem mohl být tak naivní a myslet si, že by to vážně mohlo fungovat. Mělo mi dojít už tehdy, že pravda jednoho dne vyjde najevo.

Bohužel se stalo něco, s čím jsem nepočítal a co jsem nebyl schopen předvídat. Nyní mám ze života peklo a vůbec nevím, co mám dělat.

Tchyně zjistila pravdu a začala mě vydírat

Byl zrovna ten týden, kdy jsem jezdil za svými dětmi z předchozího manželství. Kamile jsem vždy říkal, že jdu na trénink s kamarády, a ona se nikdy nepídila, zda je to pravda.

Vzal jsem Pavlíka a Nikolku na zmrzlinu, užívali jsme si společně strávený čas. Jenže nás viděla tchyně a hned jí došlo, že jsem lhal.

Ještě ten den jsem měl nepříjemný telefonát, ve kterém mě začala vydírat. Dostala ze mě pravdu, že skutečně jde o moje děti, a začala mi vyhrožovat, že Kamile všechno řekne.

Nevím, jak se k tomu mám postavit

Tchyně na mě tlačí, abych své ženě řekl pravdu. Vyhrožuje mi, že pokud se sám nepřiznám, že už jsem byl jednou ženatý, a k tomu všemu mám dvě děti, udělá to za mě.

Nevím, co mám dělat. Jak se k tomu mám postavit? Zapírat nemá cenu – tchyně toho ví více než dost.

Na druhou stranu vím, jak moc Kamilu zklamu, protože jsem jí lhal. Bojím se, jaký to bude mít dopad na naše manželství. Bojím se i toho, že by mi mohla vzít naši dceru. Tchyně ale naléhá, takže se budu muset rozhodnout co nejdříve.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články