Jindřiška (40): Manžel se asi zbláznil. Co teď po mně vyžaduje v ložnici, překračuje všechny meze

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Manzel loznice
Zdroj: Shutterstock

Chování mého manžela je opravdu na pováženou. Nikdy v životě takový nebyl a věci, které ode mě nyní žádá, překračují veškeré hranice. Po poslední zkušenosti v ložnici se obávám, s čím se na mě manžel vytasí příště.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Začalo to před několika měsíci. Tehdy poprvé měl na mě manžel za dveřmi naší ložnice netradiční prosbu. Ačkoli mě tím zaskočil, vyhověla jsem mu. Co se ale děje teď, to už je opravdu extrém.

Zaskočil mě tím, ale vyhověla jsem mu

Ložnice byla u nás doma vždycky místem, kam jsme s manželem padli večer doslova na ústa. Sem tam nějaká ta manželská povinnost, ale jinak jsme se zde zdržovali opravdu jen minimálně.

Proto mě překvapilo, když mě manžel před pár měsíci požádal o něco netradičního. Sice mě tím zaskočil, ale vyhověla jsem mu. A nakonec to nebylo špatné.

Jeho nápad se mi docela zalíbil

Manžel přišel s nápadem, že budeme v ložnici relaxovat. Vybral tehdy jeden den v týdnu a žádal po mně, abych koupila vonné svíčky. Poslechla jsem.

Pamatuji si na ten den, kdy jsme to zkoušeli poprvé. Manžel v ložnici zatáhl závěsy, zapálili jsme vonné svíčky, a ještě sehnal nějakou uklidňující, hodně jemnou hudbu.

Poté jsme seděli na koberci, drželi se za ruce a tiše naslouchali oné hudbě. Bylo to sice něco úplně nového, co jsme nikdy předtím nedělali, ale v podstatě se mi ten jeho nápad i docela zalíbil.

Opět se vytasil s něčím novým

Nějakou dobu jsme si třeba jednou, maximálně dvakrát do týdne ukradli pro sebe alespoň půlhodinu, během které jsme takto relaxovali. Bylo to příjemné, člověk se krásně uklidnil.

Po nějakém čase přišel manžel s dalším nápadem. Tentokrát po mně chtěl, abych si koupila nějaký speciální olejíček a masírovala ho nohama. I to mi přišlo docela zvláštní, ale manžel tvrdil, že se o tom někde dočetl a prý máme v nohou citlivé senzory a masáž nohama je úplně jiná než ta, ke které se používají ruce.

Posledně po mně žádal něco, co bylo přes čáru

Teprve nedávno přišel manžel opět se svým pohledem, který mi naznačoval, že opět něco vymyslel. Když mi večer v ložnici svůj nápad prozradil, byla jsem v šoku.

Už jsem si zvykla, že vymýšlel podivné věci, a vesměs všechno jsem mu byla schopna splnit. Jenže to, co po mně žádá nyní, přesahuje všechny hranice, které jsem schopná překonávat.

Odmítám a manžel se zlobí

Jak byste se postavili k tomu, že vás manžel požádal o to, že si do ložnice umístí speciální postroj, do kterého se zavěsí, a vy ho budete potírat olejem?

Celý ten nápad zní tak bláznivě, až se mu skoro nechce věřit! Jenže manžel to myslí vážně. Chce se nechat svázat, pověsit hlavou dolů a poté potírat olejem. Prý to zbystří smysly. Já to odmítám a on se zlobí.

Nechápu, kam na ty nápady chodí. Je snad členem nějaké podivné sekty? Jeho nápady jsem doposud tolerovala, teď mi připadá, že se z manžela stává blázen. A toho nemusím být svědkem.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články