Jan (52): Přitahují mě dvacetileté dívky. Když jsem se před poslední svlékl, úplně oněměla. I vy byste koukali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz usmev
Zdroj: Shutterstock

Honza je velmi zachovalý padesátník s myslí dvacátníka. Velmi často a rád sportuje, stravuje se zdravě a v posilovně tráví každou volnou chvíli. Možná proto se v oblasti partnerských vztahů zaměřuje na mladší ročníky a má u nich úspěch. A právě posilovna je místem, kde mladých atraktivních dívek potká nejvíce.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Mrkla na něho a bylo to jasné

„Renata mě zaujala na první pohled, a to doslova,“ začíná Honza svůj příběh. „Dodnes si vybavuji její vyzývavý pohled, který na mě hodila přes rameno ruky, v níž zrovna třímala ohromnou činku,“ vzpomíná.

Potkali se v Honzově oblíbené posilovně a ještě první večer spolu šli na rande. Renata byla šmrncovní třicátnice s tělem a vzhledem dvacetileté dívky. Pracovala jako servírka v jedné pražské restauraci.

„Byl jsem z ní úplně paf. Ona ze mě tolik ne. Sice vypadám mladě a všechny funkce mám zachované,“ pomrkává Honza, „ale přece jen mám padesátku na krku.“

Krok za krokem

„V našem vztahu jsme postupovali pomalu. Nechtěl jsem na nic spěchat a zbytečně urychlit fáze, které jsem si chtěl vychutnat,“ vzpomíná Honza. Než přišlo na první společnou noc, uběhly proto 3 měsíce.

Honza přemýšlel, čím by Renatu více zaujal. Na té bylo na první pohled poznat, že s ním randí jen kvůli tomu, že nikoho jiného nesehnala.

„Nechtěl jsem o ni přijít, ale když jsme potkali mladého atraktivního chlapa, bylo jasné, že jí nestačím,“ smutně dodává Honza.

Renatin přístup mu sice trochu pocuchal sebevědomí, ale zároveň ho donutil zamyslet se nad sebou. „Došlo mi, že jsem skvělá partie. Jsem ve středních letech, dobře zajištěný a skvěle vypadající. Jenže to Renata ještě nevěděla,“ říká Honza.

První společná noc rozhodla

Honzovi bylo jasné, že čím dříve ho Renata uvidí nahého, tím se jeho šance, že mu neupláchne s mladším, zvýší. „Připravil jsem vše na první společnou noc,“ vzpomíná.

„Nachystal jsem svůj byt, nakoupil ingredience a pozval Renatu na večeři. Vařil jsem já. Byla nadšená. Můj největší trumf ji ale teprve čekal,“ mrká Honza potměšile.

Když se před ní poprvé svlékl, oněměla úžasem. A to bylo přesně to, v co doufal. „Dostal jsem ji. Tedy konkrétně ji dostaly moje vypracované břišáky,“ usmívá se Honza.

Renata začala přemýšlet a uvědomila si, že Honza je ideální chlap. Je finančně zajištěný, vybitý, neuteče jí s mladší, skvěle vaří, a navíc výborně vypadá.

Na zajíčky už ani nepomyslí

„Od té doby se Renata chová jako zamilovaná puberťačka,“ směje se Honza. „Stačilo málo a uvědomila si, co ve mně vlastně má,“ uzavírá své vyprávění.

Užívají si společné chvíle a koníčky a také jeden druhého. Renata dokonce navrhla, že by si mohli pořídit společného potomka.

Autor: Kamila Mertlová


Související články