Jan (52): Manželka mě v ložnici ponižuje. To, co mě donutila udělat naposledy, byste nechtěli nikdy zažít

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz stary
Zdroj: Shutterstock

Intimní chvíle s manželkou by pro Jana měly být radost a příjemně strávený čas. Bohužel tomu tak není. Jan už delší dobu za dveřmi ložnice čelí opakovanému ponižování.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Není to tak dávno, co manželka Julie udělala něco, co Jan nedokáže rozdýchat. Podle jeho názoru to bylo přes čáru.

Dřív taková nebyla

Nejsem žádný sportovec a nikdy jsem nebyl. Nejsem líný se najíst a je to na mně vidět. Rozhodně nejsem vyžle.

Moje žena vždycky tvrdila, že mě miluje i s mým panděrem. Říká mi, že mám pivní pupek, a je pravda, že chlazené pivečko nikdy neodmítnu.

Dříve jí moje váha nevadila. Sem tam utrousila nějakou pichlavou poznámku, ale já věděl, že to myslí z legrace. V poslední době se ale změnila. Nepoznávám ji.

Začala mě v ložnici ponižovat

Je to už několik měsíců, co se to stalo poprvé. Chtěli jsme si užít příjemný večer, tomuto druhu zábavy jsme se s manželkou nikdy nebránili.

Chtěla zhasnout. Světlo jí nevadilo, v čem byl problém? Když mi řekla, že se nechce dívat na můj pupek, dotklo se mě to.

Bohužel to nebylo naposledy, co mě nějakým způsobem v ložnici ponížila. Začalo to zhasínáním, prý se jí hnusí představa, že mě vidí. To ale nebylo ani zdaleka to nejhorší.

Kde jsou ty časy?

Dříve mojí ženě nevadilo, když jsme si užívali za denního světla. Najednou to chtěla jen za tmy, nesměla svítit ani lampička.

Později mě nutila, abych si nechával tričko. Hnusilo se jí moje břicho, nechtěla se ho dotýkat. Nelíbilo se mi, že zrovna v těchto chvílích musím být oblečený. Ale lepší něco než nic.

Přemýšlel jsem, kam se poděly ty časy, kdy jsme byli pro každý experiment a v ložnici jsme si užívali. Nyní jsem se začal děsit chvíle, kdy se manželka bude dožadovat intimností. Nechtěl jsem, aby mě zase něčím ponížila.

Byl jsem hloupý, že jsem mlčel

Tma a nutnost zůstat oblečený přestaly manželce stačit. Najednou po mně chtěla, abychom si užívali jen v polohách, ve kterých mě neuvidí.

Opravdu se jí tak hnusím? Ptal jsem se sám sebe. Přesto jsem jí vždycky vyhověl. Byl jsem hloupý, že jsem mlčel a nechal si to líbit.

Všechno jsem tiše trpěl, ale měl jsem se ozvat. Možná bych manželku utnul a ona by neudělala to, co už bylo za hranicí.

Budeš někdo jiný!

Když mezi námi mělo posledně dojít k intimnostem, manželka to přehnala. Udělala totiž něco, co jsem odmítal trpět.

Nakázala mi, abych předstíral, že jsem někdo jiný. Dokonce mi řekla, že si bude představovat jiného muže – konkrétně svého kolegu Pavla. Za toho jsem se měl vydávat, a dokonce mi říkala i jeho jménem!

To už bylo prostě moc. Ponižovala mě celou dobu, ale takhle moc mi nikdy předtím neubližovala. Od té doby spolu nespíme, jen při pomyšlení, že si bude představovat někoho jiného, je mi zle. Tohle dělat neměla.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články