Jan (38): Testovala mě vlastní žena: Poslala na mě kamarádku, která se mě pokusila svést

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 39
muz 39

Jsem muž jako každý jiný. Když kolem mě projde pěkná žena, rád se na ni podívám. Ženskou krásu dokážu ocenit, samozřejmě však v mezích normy, jsem přece ženatý. Ačkoli se s klidným svědomím ohlédnu po jiné ženě, nikdy by mě nenapadlo, že bych své ženě mohl být nevěrný.

Manželka začala žárlit

Když jsem si Zuzanu bral, pomalu ani nevěděla, co je to žárlivost. V našem vztahu jsme tak nikdy nemuseli řešit výčitky, protože jsme si prostě věřili. Nic se na tom nezměnilo ani po svatbě, která byla stvrzením naší lásky.

Postupem let jsem si ale všímal, že se moje žena mění. Jednou mi vyčítala, když jsem se zmínil o kolegyni z práce, a byla schopná se pohádat, když jsem se jí svěřil, že mi k narozeninám popřála bývalá partnerka. Začala žárlit a já nechápal proč.

Zdroj: 123RF.COM

Podezřívala mě z nevěry

Její žárlivost dosáhla vrcholu v okamžiku, kdy jsem v práci musel dělat přesčasy. Jasně, na první pohled to vypadá jako vystřižené z nějakého filmu – muž se začne vymlouvat na přesčasy v práci a pokaždé je za tím milenka. Jenže v mém případě šlo skutečně pouze o nadmíru práce, které jsem se zkrátka musel věnovat i poté, co mi skončila pracovní doba.

Manželka mi nevěřila. Začala mě podezřívat, že jsem si někoho našel a že ji podvádím. Mohl jsem stokrát přísahat, že to není pravda, dál si stála za svým a já nevěděl, jak jinak bych ji měl přesvědčit.

Zdroj: 123RF.COM

Poslala na mě svoji kamarádku

Žárlivost mojí ženy přesahovala přiměřené hranice. Její utkvělá představa, že ji za jejími zády podvádím, ji dohnala až k tomu, že na mě poslala svoji kamarádku. Měl to být test, který měl prověřit, zda bych ji byl skutečně schopný podvést. Testem jsem prošel, manželčino chování mě ale zklamalo.

Vymyslela plán

Manželka k nám domů jednou pozvala svoji kamarádku. Nebudu tajit, že je to velmi pohledná žena. Celé to narafičila tak, že jsme během večera společně popíjeli dobré víno a dobře se bavili. Pak najednou oznámila, že je unavená a půjde si lehnout. Přesto ale trvala na tom, abych s její kamarádkou ještě zůstal, protože jsme se zrovna pustili do zajímavé debaty. Moje žena zmizela v ložnici a nechala mě tam jen se svojí kamarádkou.

Po pár minutách její ruka přistála na mém koleni. Se smíchem jsem jí ruku odstrčil, její chování jsem přisuzoval vínu, které během večera vypila. Když se pak ke mně nahnula, aby mě políbila, vyskočil jsem z gauče, jako by do mě píchla vosa. Vůbec jsem nechápal, o co tady jde. Kamarádce mojí ženy jsem zdůraznil, že o nic takového rozhodně nemám zájem, a požádal jsem ji, jestli by mohla odejít domů.

Následující den jsem se s nočním zážitkem svěřil své ženě, protože jsem před ní nechtěl mít tajemství. Ukázalo se ale, že ona o všem věděla, a dokonce to byla ona, kdo k tomu kamarádku přemluvil. Chtěla si mě jednoduše otestovat. Ačkoli jsem jejím testem prošel, a uspokojil tak její vědomí, že nejsem schopný ji podvést, svým chováním mě zklamala.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články