Jakub (54): Má podřízená svou horlivostí způsobila pohromu. Za tohle zjištění byste s ní také vyrazili dveře

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vazny
Zdroj: Shutterstock

O pořádný malér se Jakubovi postarala jeho podřízená. Věděl o ní, že je to zvědavá ženská, která když si něco vezme do hlavy, je velmi obtížné jí cokoli vymluvit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Nepředpokládal ale, že se ho Karolínina horlivost dotkne i v osobním životě. Nelze se divit, že s dotěrnou podřízenou Jakub nakonec vyrazil dveře. Reagovali byste stejně!

Byla zvědavá až moc!

O práci v ženském kolektivu jsem si nikdy nedělal iluze. Moc dobře vím, že ženské se kolikrát chovají s prominutím jako slepice.

Častokrát jsem byl svědkem toho, když se mezi sebou hádaly, jedna na druhou vytahovaly špínu a vjížděly si do vlasů kvůli prkotinám.

Pokud bych měl mezi svými podřízenými zmínit jednu, na kterou jsem měl obzvlášť pifku, pak to byla Karolína – dotěrná čtyřicátnice, která ráda strkala nos do věcí, do kterých jí vůbec nic nebylo!

Vyložila si to úplně jinak

Před Karolínou jste se museli mít na pozoru. Čenichala totiž úplně všude a dokázala se zjevit i na místě, kde byste ji nečekali.

Posledně už to ale opravdu přehnala. Řešil jsem zrovna s jednou ze svých podřízených rozbitý tkalcovský stav, na kterém pracovala, a i když jsme řešili čistě pracovní věci, Karolína se nachomýtla kolem a vyložila si to celé jinak.

Jak jsem na to přišel? Jednoduše! Mezi ženskými se drby šíří světelnou rychlostí. Doneslo se ke mně obratem, že mám s dotyčnou podřízenou poměr.

Svojí horlivostí způsobila pohromu

Když řeči o mém údajném románku s podřízenou na pracovišti ani po několika dnech neutichly, pozval jsem si Karolínu na kobereček.

Požádal jsem ji důrazně, aby o mně nešířila jakékoli pomluvy. Že si nepřeji, aby si vymýšlela. Tvářila se u toho všelijak a moje slova vůbec nebrala vážně.

To jsem ještě netušil, že bude natolik drzá, že o mém románku, který si ale celý vycucala z prstu, aktivně informuje i moji ženu. A podá jí to tak přesvědčivě, že tomu opravdu uvěří!

Rozvod na krku?!

Moje žena si nenechala vůbec nic vysvětlit. V minulosti jsme si bohužel už jednou krizí prošli, když jsem ji podvedl. Tehdy jsem přísahal, že už se to nestane.

A taky nestalo! Jenže důvěra byla narušená a já měl na krku rozvod. Strašně mě to rozzlobilo. Karolína se tvářila, že vůbec neví, která bije, a to mě dopálilo ještě více.

Dal jsem jí výpověď. Sice prskala, nadávala, a dokonce i vyhrožovala, ale mně to bylo jedno. Tohle si dovolit nesmí. Ať si ty svoje šaškárny předvádí jinde, ne u mě na pracovišti. Zachovali byste se stejně, nebo ne?

Autor: Natálie Kabourková


Související články