Ivo (37): Našel jsem si přítelkyni na diskotéce, teď mi vadí, že tam chce chodit beze mě

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
bar
bar

O tom, jak je těžké najít lásku, a ještě náročnější si ji udržet, nám v e-mailu vyprávěl čtenář Ivo. Na diskotéky často nechodí, jelikož denně sportuje a vyhýbá se alkoholu. Tentokrát ale měla jeho sestra narozeniny, tak oslavovali v klubu. Seznámil se s dívkou, která mu hned v první chvíli padla do oka, a začali spolu randit. Po čase si ale začal uvědomovat, že nechce dívku, která je neustále v noci někde venku.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Okouzlila ho na tanečním parketu

Ivo už měl za sebou pár panáků a nechával se unést hudbou. Tancoval do rytmu, když se k němu najednou přidala drobná blondýnka. Měla úsměv od ucha k uchu a její taneční pohyby Iva dostaly.

„Hýbala se tak lehce a přirozeně. Na první pohled se mi zalíbila,“ vypráví.

„Nebyla jako ostatní holky. Neválela se opilá na barové židli, ale vypadala střízlivě a vesele,“ dodává. Ivo se rozhodl dívku oslovit a seznámit se.

„Jmenovala se Barbora. Mluvila rozumně a byla vtipná. Pořád jí padal pramen vlasů do obličeje a ona si ho dávala za ucho. Byla roztomilá,“ popisuje.

Oslovil ji i druhý den a chtěl zajít na rande

Ivo druhý den sebral odvahu a napsal Barboře, zdali by s ním nezašla na rande. Chtěl ji vzít na kávu a zákusek a podívat se na ni také střízlivý.

„I ve dne jí to slušelo. Vzala si sukni a barevné tílko a zdobil ji ten stejný úsměv jako v noci na diskotéce,“ tvrdí.

Řeč ani na chvíli nestála. Povídali si o životě, svých rodinách, studiu a přeskočila mezi nimi jiskra. Ivo se s Barborou začal scházet pravidelně a oba si užívali přítomnost toho druhého.

Ivo si přál, aby Barbora omezila své páteční ponocování na diskotéce

„Když jsem ji viděl poprvé, netušil jsem, že chodí do klubu pravidelně,“ tvrdí. „Časem jsem začal žárlit a v noci jsem přemýšlel, kdy dorazí domů a kdo ji doprovodí,“ dodává.

Ivo měl stále v hlavě spoustu nepříjemných myšlenek. Napadlo ho, že možná Barbora tančí a koketuje se všemi na diskotéce.

Když došlo na vážnou konverzaci, Ivo se svěřil s tím, co ho trápí. Chtěl Barboru přesvědčit, aby své noční dobrodružství omezovala, ona si ale nedala říct.

„Stála si za svým. Tvrdila, že je to zábava a uvolnění a nehodlá to měnit,“ vypráví.

Dosud se hádají a neumí najít kompromis. Ivo Barboře zkusil nabídnout, že bude chodit s ní, ale nemůže si dovolit ponocovat každý pátek, jelikož má někdy o víkendu tréninky. Barbora chce chodit bez něj a trvá na tom, že jí musí důvěřovat.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články