Iva (41): Nemravné návrhy souseda byly už přes čáru. Manžel se o něj řádně postaral. Směje se mu teď celá vesnice

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nemravny soused
Zdroj: Shutterstock

Ačkoli moc dobře věděl, že jsem vdaná, nebylo mu hloupé mít na mě nechutné řeči. Soused mi opakovaně dával nemravné nabídky a zdálo se mu to hrozně vtipné. Mně to legrační nepřipadalo ani trochu. Zpočátku jsem se nad tím usmívala, ale stále dotěrnější soused mi brzy začal lézt na nervy.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Byl rozvedený a nějakou dobu žil sám. Manželka ho opustila, protože se mnohem více než rodině věnoval alkoholu. O ženskou nedokázal zavadit a svoje choutky si tak začal hojit na mně. Bral to jako strašnou srandu, ale mně byla jeho nadměrná pozornost stále více nepříjemná.

Začalo to nevinně

Zpočátku byl soused vlastně docela milý. Ne, rozhodně to nebyl můj typ. Oplácaný opilec, který o sebe moc nedbal. Věčně jste ho viděli s flaškou v ruce. O takového bych si kolo neopřela, navíc jsem byla už patnáct let šťastně vdaná.

Přesto mě jeho pozornost zpočátku těšila. Tuhle mi pochválil šaty, jindy mi řekl, že mi moc sluší nový účes, který jsem si nechala udělat. Drobné pochvaly mě těšily, zvláště i proto, že manžel si třeba ani nevšiml, že jsem se nechala ostříhat.

Začal být stále dotěrnější

Soused si asi usmyslel, že když jsem mu hned nedala košem, přistoupila jsem tak na jeho hru a začal být stále otravnější a vlezlejší. Aniž bych o to žádala, pomohl mi s nákupem z auta. Využil přitom příležitost, aby se o mě opřel. Byl z něho cítit alkohol.

Tohle nebylo poprvé, kdy se mě snažil dotknout. Jindy mi tvrdil, že mi na rameni sedí včela, a začal mě po ramenou hladit. Ucouvla jsem, ale on si to jako náznak mého odporu vůbec nevyložil. Naopak.

Dával mi neslušné návrhy

Soused zašel ještě dál. Začal mi dávat hodně neslušné návrhy. Zpočátku třeba mluvil o tom, že je v posteli šikovný a že bych to mohla vyzkoušet, až bude pan manžel v práci. Poté mi zase nabízel, že by se mi rád podíval na zoubek a divně u toho koulel očima.

Pak si dovolil ještě více. To už byl sprostý a otevřeně mluvil o tom, co by se mnou dělal, kdyby mě měl v posteli nahou. Z jeho řečí mi bylo zle. Tohle prostě muselo skončit. Postěžovala jsem si manželovi, který se tomu doposud jen smál, a požádala ho, aby zakročil.

Soused je teď pro smích celé vesnici

Když manžel viděl, že situace už je vážná, na souseda se rozzlobil. Navíc, když jsem mu řekla ty nechutné věci, které mi soused opakovaně nabízel, dostal pořádný vztek.

Před zraky sousedů, kteří se samozřejmě zvědavě seběhli kolem, chytil souseda za límec a nahlas mu vynadal, že není jeho problém, že si nedokáže najít ženskou. Poručil mu, aby dal ode mě ruce pryč, že na ženskou, jako jsem já, opilec jako on stejně nemá.

Pak mu pohrozil, že jestli mi ještě někdy něco řekne, vyřídí si to s ním po svém. V ten moment naznačil, že by ho mohl udeřit, soused se zbaběle schoulil a prosil, ať toho nechá.

Teď je pro smích celé vesnici. Hrál si na machra, když mi dával ty sprosté návrhy, ale když došlo na lámání chleba, tak se pod výhrůžkami mého muže málem rozbrečel. Od té doby se mi vyhýbá a já jsem za to ráda.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články