Iva (38): Přítel přišel z práce dřív a nachytal mě při něčem choulostivém. Když si na to vzpomenu, červenám se ještě teď

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena necudna
Zdroj: Shutterstock

Nečekala jsem, že se přítel vrátí z práce dříve. Využila jsem volné odpoledne a věnovala se jen sama sobě. V tom nejlepším se přítel objevil ve dveřích a já okamžitě zrudla studem. Ještě teď, když si na to vzpomenu, se cítím hrozně trapně.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Zatímco já si připadám hrozně, od přítele mám neustále na talíři, že mu to někdy musím ukázat. Jako typický chlap se toho okamžitě chytil. Já se ale červenám jen při té vzpomínce, natož při představě, že bych mu to měla ukázat.

Hodně odvážná debata s kamarádkou

Už od střední školy mám kamarádku, která je opravdu číslo. Co na srdci, to na jazyku, nebere si servítky a je schopna se s vámi bavit naprosto o čemkoli. A když říkám o čemkoli, myslím to vážně. Žádné téma pro ni není tabu.

Tuhle mi básnila o nějaké erotické hračce, kterou si objednala. Dobře vím, že nebyla její první, ona si na tohle potrpí, kdežto já nikdy nedržela vibrátor v ruce. Kamarádka žasla nad novým hodně šikovným vibrátorem, popisovala jeho funkce a pak přišla debata o tom, jak ho vyzkoušela.

V duchu jsem se červenala nad tím, co mi vyprávěla. Nemohla si toho pomocníka na baterky vynachválit a přemlouvala mě, abych si ho taky koupila. Nepřipadalo v úvahu, styděla bych se, byť anonymně, něco takového koupit. Na tyhle legrace jsem nikdy nebyla.

Neodolala jsem

Jenže její slova mi dlouho ležela v hlavě. Co se téhle kapitoly mého života týče, nepřipadala jsem si zanedbávaná. Přítel je v posteli hodně pozorný a v uspokojení rozhodně nestrádám.

Přesto jsem nakonec neodolala a na doporučení kamarádky jsem si danou hračku objednala. Přiznám se, že jsem se styděla, když jsem si ji přebírala od kurýra, i když přišla natolik diskrétně zabalená, že nemohl tušit, co se v balíčku skrývá.

Přítel mě zaskočil v tom nejlepším okamžiku

Nového kamaráda jsem se hned rozhodla vyzkoušet. Ještě nikdy jsem si do postele žádnou erotickou hračku nevzala, ale i tak jsem věděla, co kam patří, co vám budu povídat.

V tom nejlepším se mezi dveřmi objevil překvapený přítel. Vrátil se z práce dříve. Zaskočená jsem byla i já, v této situaci mě rozhodně vidět nemusel. Polonahou na posteli s vibrátorem v ruce… Trapas!

Pořád to mám na talíři

Od toho dne mám od přítele pořád na talíři, že bych mu to s tou novou hračkou mohla ukázat. Kdykoli si vzpomenu, jak stál mezi dveřmi, červenám se až za ušima.

Vím, že na tom není nic špatného. Přesto se ale kvůli tomu pořád cítím trapně.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články