Hynek (33): Po rozhovoru s přítelkyní jsem zůstal v šoku. Její požadavek by nepřekousla většina z vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz sok rozvod
Zdroj: Shutterstock

Moje přítelkyně Sabina byla vždycky pro každou špatnost. Mezi přáteli byla oblíbená, protože nikdy nezkazila žádnou legraci. Měl jsem vážně kliku, že jsem si začal zrovna s ní, protože po jejím boku se člověk vážně nenudil. Nikdy jste totiž nevěděli, co od Sabiny můžete čekat a čím vás překvapí příště.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

O jedno pořádné překvapení se mi postarala teprve nedávno. Trávili jsme spolu příjemný večer. V rádiu hrála hudba, na polici plápolaly svíčky. Sabina připravila obložené talíře a já koupil víno. Příjemně jsme si povídali, ale pak přišla s něčím, čím mě naprosto odrovnala.

U Sabiny člověk nikdy neví

Sabina je žena mnoha překvapení. Jsme spolu tři roky a za tu dobu jsem neměl jedinou příležitost pomyslet na nějaký stereotyp.

Přítelkyně pořád něco vymýšlí. Neustále přichází s novými nápady a výzvami, které společně podnikáme, a hodně se u toho bavíme. Je to ta nejlepší ženská pro život, nemohl jsem si vybrat lépe.

Příjemný večer totálně zkazila

Posledně jsme si chtěli udělat parádní večer. Sabina udělala večeři, přichystala obložené talíře, na které dala všechno, co nám oběma chutná a co máme rádi.

Já měl za úkol koupit víno. Vybral jsem naše oblíbené. Zapálili jsme svíčky, pustili v pozadí jemnou hudbu a opravdu příjemně jsme si povídali.

Seděli jsme naproti sobě na gauči, uždibovali z talířů, popíjeli víno a měli si o čem povídat. Byl to opravdu krásný večer, než ho Sabina totálně zkazila. Navrhla totiž něco, čím všechnu atmosféru poslala do háje.

Nevěřil jsem svým uším

Díval jsem se na svoji krásnou přítelkyni a v hlavě mi proběhlo, jak je mi s ní dobře. Pak jsem se ale začal soustředit na to, co říkala, a úsměv mi na tváři zamrznul.

Sabina navrhla, že by chtěla zkusit polyamorní vztah. Zaskočilo mi v krku hroznové víno, které jsem zrovna přikusoval k sýru. Opravdu dobře slyším? Nemohl jsem uvěřit svým uším!

Prý ji to láká už dlouho

Přítelkyně si všimla mé reakce a začala mi honem vysvětlovat, že už si s tím nápadem hraje delší dobu, že ji to láká a že je přesvědčena, že by to náš vztah okořenilo.

Svým způsobem po mně chtěla, aby mohla mít vztah ještě s někým dalším, a vesele mi s ním zahýbat. Tedy nevěra to přece není, protože bych o tom věděl, a co víc – měl bych s tím souhlasit. Byl jsem v šoku.

Nevím, zda v takovém vztahu pokračovat

Dal jsem Sabině jasně najevo, že tohle se mi nelíbí. Jenže ona to téma nechala otevřené a opakovaně s ním za mnou chodí. Přemlouvá, prosí a utvrzuje mě v tom, že to bude super pro nás všechny. Jak jako všechny? Ve vztahu mají být dva a tečka.

Přemýšlím, jestli chci v takovém vztahu setrvávat. Vypadá to, že Sabina od svého šíleného nápadu upustit nechce. Co až jednou přijde ruku v ruce s nějakým chlapem a postaví mě před hotovou věc? U toho fakt být nemusím.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články