Hynek (32): Zhrzená milenka mi komplikovala život. Pomstila se mi nevídaným způsobem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 3 2
muz 3 2

Nemanželský poměr s mladou milenkou se Hynkovi nepěkně vymstil. Zpočátku si chtěl s krásnou dívkou jen nezávazně užít. Netušil však, jak je duše mladé slečny křehká, a nepředpokládal, že se do něho tak rychle zamiluje. Když si uvědomil, do jak velkého maléru se řítí, chtěl ze vztahu s pohlednou Terezou vycouvat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Terezu jsem poznal v baru, kam mě jednoho večera vytáhl kamarád. Byl po rozchodu a chtěl to zapít, musel jsem s ním toho večera držet krok. Možná i to byl důvod, proč jsem podlehl flirtování okouzlující mladé dívky. Skončili jsme u ní doma. A tím to vlastně celé začalo.

Měl to být románek na jednu noc

Strašně jsem si vyčítal, co jsem své manželce udělal. Markéta byla hodná žena, kterou jsem si vzal právě proto, že mě milovala i se všemi mými chybami. Trápily mě výčitky svědomí kvůli tomu, co jsem jí provedl. Pod vlivem alkoholu jsem se vyspal s krásnou mladou dívkou. Ačkoli to byla báječná noc, přesvědčoval jsem sám sebe, že Tereza pro mě byla jen úletem.

Neodolal jsem však jejímu půvabu, takže když mi pár dní nato zavolala, že by se chtěla vidět, vymyslel jsem si pro ženu výmluvu, že musím nutně do práce, a odjel si užívat s Terezou.

Neuhlídal jsem to a Tereza se do mě zamilovala

Tereza je mladá dívka, v době našeho seznámení jí bylo teprve 21 let. Nevěděl jsem, jak rychle se holky v tomto věku dokážou zamilovat. Neuhlídal jsem to a stalo se, že se do mě Tereza po dvou měsících, co jsme se scházeli, zamilovala. Když mi to s rozkošným výrazem ve tváři říkala, udělalo se mi zle. Věděl jsem, že to je strašný malér, a v hlavě už vymýšlel způsob, jak se té zamilované puberťačky co nejdříve zbavit.

Byla ponížená a zhrzená. Rozhodla se, že se mi pomstí

Vztah s Terezou jsem ukončil pár dní poté, co mi vyznala lásku. Nemiloval jsem ji, miloval jsem svoji ženu a ona pro mě byla jen nezávazný úlet. Nevzala to ale vůbec dobře, plakala a křičela na mě, že jsem ji využil. Cítila se poníženě a byla zhrzená. Ještě předtím, než mi naštvaně zabouchla dveře před nosem, na mě vzteky křikla, že se mi pomstí.

Bál jsem se toho, co přijde. Tereza na svůj věk nebyla vůbec dospělá a rozumná. Mohl jsem od ní očekávat cokoli. A to na tom bylo to nejhorší.

Dělala mi naschvály, dokonce mě připravila o práci

Moje obavy se potvrdily. Tereza mi začala dělat ze života peklo. Nejenže mi neustále posílala SMS zprávy, a to ve dne v noci, ale posílala mi do e-mailu svoje nahé fotky. Vždyť je mohla najít moje žena! Několikrát jsem ji viděl, jak mě sleduje, když jsem byl s manželkou v obchodě nebo na procházce. Bál jsem se, že všechno prozradí!

Vrcholem všeho bylo, že mě připravila o práci. Mému šéfovi poslala video nahrávku, na které jsme byli my dva, jak si užíváme. Vůbec jsem nevěděl, že něco takového natočila! Každopádně pod výhružkou, že video zveřejní a moje jméno bude spojováno s firmou, ve které jsem pracoval, mi dal nadřízený výpověď dohodou.

Románek s mladou dívkou mě vyšel pěkně draho. Ani teď nevím, kdy s těmi naschvály skončí. Netuším, co se té mladé žábě honí hlavou.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články