Honza (45): Po čtyřicítce jsem začal okouzlovat mladé holky. Stačí k tomu málo

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
muz 25
muz 25

Když mi bylo třicet, měl jsem se ženit. Na poslední chvíli ale všechno padlo, protože jsem se se svou přítelkyní pohádal a ona svatbu zrušila. Přes snahu vše zachránit mě nakonec opustila a já od té doby zůstal sám.

Až na nějakou tu příležitostnou známost jsem si nikoho nenašel. Rozhodl jsem se, že dlouhodobé vztahy nejsou pro mě a budu si raději užívat života, dokud to jde. Po čase mi ale došlo, že už nejsem nejmladší a přestávám vzbuzovat zájem. Rozhodl jsem se proto něco se sebou udělat.

Změnil jsem vzhled, nechal se potetovat a začal sportovat

Zdroj: 123RF.COM

Jelikož jsem sám, mám spoustu času na práci. A protože nemám za koho utrácet peníze, začaly se mi na účtu hezky hromadit. Řekl jsem si, že nejlepší využití bude investice do sebe samotného, protože s přibývajícími lety se mě začaly dívky spíše stranit, ale já se ještě jako stařík necítím.

Nechal jsem se ostříhat, obarvil si vlasy na světlejší, strávil několik hodin v tetovacím salonu. Později jsem nakoupil moderní oblečení, vyměnil jsem umaštěné triko a tepláky u televize za koženou bundu a motorku. Začal jsem jezdit do fitka, kde jsem se po půl roce vypracoval. Pohledy přítomných žen mi dělaly dobře a byly pro mě motivací.

Dnes chodím po akcích a okouzluji mladé holky. Cítím se skvěle

Zdroj: 123RF.COM

Moje nové Já dnes chodí po hudebních akcích, užívá si života, nevynechá jedinou zábavu v místním baru. Pokračuji i nadále v chození do posilovny, začal jsem také znovu po letech hrát na kytaru. Překvapivě si tím u mnohých šplhnu natolik, že najednou zapomenou na můj skutečný věk.

I o patnáct let mladší holky se na mě dnes v podniku lepí, často se mnou chtějí jít i ke mně domů a podvádět vlastního manžela. Ale to já nemám zapotřebí. Stačí mi, že se cítím mladě. Vím, že ještě nepatřím do starého železa, a kdyby se našla taková, do které bych se zamiloval, možná bych u ní měl šanci. Rozhodně tedy větší než před rokem, kdy jsem byl obtloustlý zarostlý chlapík, který sotva vyměnil dvě trika za týden.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články