Honza (32): Viděl jsem přítelkyni u něčeho odporného. Rozešli jsme se, nechtěl jsem to vidět znovu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz znechuceni
Muz znechuceni

Stačil jeden okamžik, aby se vztah Honzy a jeho přítelkyně Natálie začal ubírat úplně opačným směrem než doposud. Partneři spolu byli sice teprve druhým rokem, ale Honza měl pocit, že konečně potkal tu pravou. Až do jedné osudové chvíle.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Honza totiž viděl Natálii u něčeho, co mu přišlo natolik odporné, že to považoval za dost dobrý důvod k rozchodu. Nechtěl totiž svoji dívku u něčeho takového vidět znovu.

Konečně jsem měl pocit, že ta ženská za něco stojí

Pokud jde o nároky na partnerku, nejsem cimprlich. Nemám kdovíjak přehnané nároky a od žen očekávám to, co kterýkoli jiný chlap.

Přesto se mi ještě donedávna nedařilo najít takovou partnerku, se kterou bych si uměl představit strávit zbytek života.

Vždycky mi na ženách, se kterými jsem randil, nebo dokonce navázal dlouhodobější vztah, něco vadilo. Když jsem ale poznal Natálii, něco mi říkalo, že ona skutečně za něco stojí. A že je to možná ta pravá.

Měli jsme stejné koníčky i pohled na život

Ve svém vlastním přesvědčení, že Natálie je přesně žena pro mě, jsem se utvrzoval i nadále. Čím více jsme se vzájemně poznávali, tím více jsem zjišťoval, kolik věcí nás spojuje.

Nejenže jsme měli stejné koníčky, oba dva lezeme po stěnách, milujeme zvířata a posloucháme stejnou hudbu, ale také jsme stejně pohlíželi na život i na budoucnost.

Po třech měsících randění jsme spolu začali bydlet a život neměl chybu. Natálie byla pozorná přítelkyně, dobře vařila a pěkně se o mě starala. Co více jsem si mohl přát?

Viděl jsem ji u něčeho odporného

Když jsme spolu začali bydlet, stále byl mezi námi jistý respekt k tomu druhému. Byly zkrátka věci, které jsme před sebou zpočátku nedělali, ale takhle to má asi většina párů.

Před pár týdny jsme oslavili druhé výročí vztahu a přeci jen už jsme si před sebou dovolovali více, než jak tomu bylo dříve.

Přesto by mě nenapadlo, že svoji přítelkyni uvidím dělat něco tak odporného. Zhnusil bych se, i kdyby to dělal kdokoli jiný, ale ona to dělala právě žena, se kterou jsem žil, kterou jsem miloval a kterou jsem líbal. Byl jsem v šoku!

To, co jsem viděl, mě donutilo se s přítelkyní rozejít

Natálie přišla domů z práce, shodila ze sebe boty, sedla si k televizi a dívala se na zprávy, které zrovna běžely. Já se věnoval práci na počítači.

Najednou vidím, jak si přítelkyně sundává ponožku a rukou si hraje s nehty na prstech u nohy. Na tom by možná nic nebylo, ale to nejhorší teprve přišlo. Zvedla nohu k ústům, začala nehty na prstech u nohy okusovat a ty kousky nehtů, které se jí zuby podařilo odtrhnout, poté zahleděná do televize přežvykovala v ústech.

Naprosto mě to šokovalo, jí to očividně divné nepřišlo, protože to vzápětí zopakovala, stále ponořená do zpráv v televizi, jako by mě snad ani nevnímala. Představil jsem si, že ona dělá tohle a já jí dávám pusu, a udělalo se mi zle.

Bohužel to, čeho jsem byl onoho dne svědkem, mě donutilo se s Natálií rozejít. Kdybych ji u toho viděl znovu, zvedl by se mi žaludek. Fuj.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články