František (45): Bývalá žena mě opustila kvůli milenci. Nyní mám nový vztah a začaly se dít hodně zvláštní věci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz opusteny
Zdroj: Shutterstock

Před dvěma lety se manželství Františka a Simony rozpadlo kvůli její nevěře. Opustila svého muže kvůli milenci, se kterým krátce nato začala žít. Františkovi trvalo podstatně déle, než se z rozvodu oklepal a začal nový vztah. Tomu ale není přáno.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

O příběhu Františka jsme se dozvěděli z e-mailu, který nám poslal. Rozepsal se v něm nejen o nevěře své ženy, která s ním hodně zamávala, ale také o tom, jak dlouho mu trvalo, než si opět dokázal představit další vztah.

Na její nevěru jsem přišel náhodou

František neměl ani tušení, co jeho žena provádí za jeho zády. O nevěře nevěděl dlouhého půl roku, během kterého z něho jeho nyní již bývalá manželka Nikola dělala hlupáka.

„Přišel jsem na to náhodou. Žena byla ve sprše a někdo jí napsal. O přijaté zprávě jsem ji informoval a ona mi řekla, ať jí zprávu přečtu. Nedošlo jí, že jí píše milenec a já si to díky jejímu svolení přečtu,“ popisuje František, jak se o poměru své ženy dozvěděl.

Za pár dní bylo po všem

Františkova žena požádala o rozvod a František v dobré vůli odešel ze společného bytu, kde Nikola žila s jejich dvěma dětmi – Pavlínou a Mirkem.

„Rozvod proběhl v pohodě, asi i díky tomu, že jsme se na všem domluvili,“ pokračuje František. „Děti zůstaly s manželkou, ke mně mohly chodit, kdykoli se jim zachtělo. Manželka začala žít s milencem a já byl dlouho sám,“ píše.

František přiznal, že mu trvalo několik měsíců, než se dokázal z nevěry a rozvodu otřepat. Poté neměl na vztah ani pomyšlení. Teprve před nedávnem si začal nový vztah se sympatickou Anetou.

Začaly se dít zvláštní věci

František a Aneta se dali dohromady v práci. Ani jeden z nich neměl potřebu o vztahu informovat okolí, Nikola se o této novince dozvěděla od dětí.

„Konečně jsem zase začal být šťastný, Aneta je báječná,“ netají se František, že je v novém vztahu spokojený. „Trápí mě ale, co se začalo dít. Hlava mi to nebere,“ přiznává.

Musí za tím být moje bývalá žena

Od Františka jsme se dozvěděli i to, že během dvou let, co jsou s bývalou ženou od sebe, stihla vystřídat už několik partnerů.

„Bývalou ženu bych neřešil, kdybych neměl pocit, že v tom, co se děje kolem mě a Anety, má prsty,“ píše František otevřeně. „Jsem si ale jistý, že je za tím moje exmanželka,“ dodává.

Děti zarytě mlčí

Ve svém e-mailu František napsal, že děti jsou na Anetu protivné, odsekávají jí a jsou na ni drzé. Dokonce si mu prý stěžovala, že na ni útočí také na sociálních sítích, kde píší komentáře pod fotky nebo z nově založených profilů píší ošklivé zprávy.

„Když jsem se na to dětí zeptal, mlčely,“ přiznává František. „S bývalou ženou není řeč, tvrdila, že o ničem neví. Já si ale myslím, že děti proti Anetě navádí. Sama nyní nikoho nemá a vztah mi závidí. Nevím, co udělat, aby se to nedělo. Cítím se bezmocný,“ netají se.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články