Filip (46): Věděla, že jsem pro ni ten pravý. Přesto mě nechala čekat 10 let

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 3 1
muz 3 1

Na ty nejlepší věci v životě si mnohdy musíme počkat. Co když ale zrovna neoplýváte trpělivostí a patříte k lidem, kteří by všechno chtěli nejlépe hned? Přesně tak totiž sám sebe popisuje pan Filip, který se rozhodl, že nám povypráví svůj příběh. Přečtěte si nyní i vy příběh o pravé lásce, na kterou si ale musel počkat dlouhé roky.

Poznali jsme se díky společnému kamarádovi

Příběh pana Filipa začíná zmínkou o narozeninové oslavě jeho kamaráda, na kterou tenkrát dorazil bez doprovodu. Toho dne se totiž rozešel se svou přítelkyní. Ačkoli neměl náladu na nějaké veselí, bylo mu hloupé nepřijít na kamarádovu oslavu narozenin.

„Dala mi kopačky po sedmi letech, byl jsem z toho v šoku,“ přiznává Filip naprosto otevřeně. „Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mnou nebyla spokojená. Toho dne mi ani trochu nebylo do smíchu, na druhou stranu bych si připadal jako zrádce, kdybych nedorazil na oslavu narozenin svého dlouholetého a dobrého přítele,“ říká Filip. „Nakonec jsem byl rád, že jsem tam dorazil. Pokud bych totiž nepřišel, neseznámil bych se s Monikou.“

Od prvního okamžiku bylo jasné, že jsme pro sebe stvoření

„Nikdy jsem nevěřil na lásku na první pohled, dokonce jsem vždycky pochyboval i o slovech, že jsou dva lidé stvoření jeden pro druhého,“ přiznává se Filip. „Nicméně toho večera jsem cítil, že Monika je pro mě ta pravá. S žádnou ženou jsem si ještě tak dobře nerozuměl, jako právě s ní. Naše pocity byly vzájemné,“ usmívá se Filip.

Filip nám také vypráví o tom, že z narozeninové oslavy neodešel sám, ale do jeho bytu ho doprovodila Monika. Strávili spolu velice příjemnou noc, po které ale následovalo ráno plné rozčarování. Monika totiž byla vdaná, o čemž se ale předchozí večer tak nějak nestihla Filipovi zmínit.

Slibovala mi, že budeme spolu

Ačkoli Filipa zpráva o Moničině manželství zaskočila, byl odhodlaný se této ženy nevzdat. Byl totiž přesvědčený, že právě pro ni se narodil. Zrovna tak Monika nabyla dojmu, že muž, kterého si před lety vzala, pro ni nebyl ten pravý. Toho pravého totiž poznala až nyní.

„Oba dva jsme věděli, že bychom měli být spolu,“ říká Filip. „Monika mi slibovala, že se rozvede. Častokrát tvrdila, že jsem pro ni ten pravý. Zamiloval jsem se do ní a byl jsem ochotný počkat. Netušil jsem však, že mě žena mého života nechá čekat tolik let.“

Rozvedla se až po 10 letech

Pan Filip byl ochotný na Moniku počkat, což dokazuje skutečnost, že byl jejím tajným milencem po dobu 10 let. Během takto dlouhé doby nemohli o své lásce nikomu veřejně říci. Bylo to jejich společné tajemství.

„Monika věděla, že se mnou ji čeká úplně jiný život než po boku jejího stávajícího manžela, přesto s rozvodem otálela 10 let,“ povzdechne si Filip. „Byly chvíle, kdy jsem měl chuť se na to vykašlat. Už mě nebavilo se pořád schovávat a dělit se o ženu, kterou miluji, s jiným mužem. Proto jsem dal před rokem Monice na výběr. Buď se konečně rozvede, nebo náš tajný vztah ukončíme. Moje ultimátum jí očividně otevřelo oči, protože krátce nato předložila manželovi rozvodové papíry a nyní je již půl roku rozvedená. Konečně se nemusíme skrývat,“ usmívá se Filip šťastně.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články