Filip (40): Dcera se toužila stát modelkou. Málem naletěla podvodníkovi

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 40 2
Zdroj: 123RF.COM

Snad pro každého otce je jeho dcera tou nejkrásnější holčičkou ze všech. I já svoji dceru Mariku vnímal stejně. Bylo pro mě potěšením sledovat, jak se malá rozkošná holčička postupem let mění v ještě krásnější dívku. Když přišlo období dospívání, musel jsem se mít o to více na pozoru, kluci totiž mohli na naší Marice oči nechat. Na pozoru jsem se však musel mít i kvůli jiným věcem, například kvůli dceřině snu stát se modelkou.

Už jako malá holčička se ráda předváděla

Marika už jako malá holčička milovala, když byla středem pozornosti. Moc ráda se předváděla a dělala všechno pro to, abychom si jí všímali. Že by se chtěla stát modelkou, poprvé vyslovila asi v sedmi letech.

Tehdy totiž v televizi běžela soutěž Miss a ona s jiskřičkami v očích sledovala všechny ty dívky, které se hrdě procházely po mole a nejvíce si přály, aby se i ony staly úspěšnými modelkami, o nichž se dozví celý svět. Tehdy si poprvé ve své malé hlavičce uvědomila, že by se i ona jednoho dne chtěla stát modelkou.

Zdroj: 123RF.COM

V pubertě ji žena doprovázela na řadu castingů

Dceru sen o modelingu nepustil ani v době, kdy přišla puberta. Když jí bylo 12, poprvé se zúčastnila castingu na reklamu, ve kterém ale neuspěla. Myslel jsem si, že ji to odradí a půjde od toho, jenže ona se nevzdala a během následujících let ji moje žena doprovázela na řadu nejrůznějších castingů, které se týkaly všeho možného, od reklam až po nejrůznější spoty, propagační letáky nebo billboardy. Někdy se jí podařilo uspět, jindy zase ne, čím ale byla starší, tím měla za sebou stále více úspěchů. Možná právě to ji motivovalo, aby se svého snu stát se modelkou nevzdala.

Zdroj: 123RF.COM

Měl jsem ji mnohem více hlídat

Touha po modelingové kariéře dceru doslova zaslepila. Kvůli vidině velké zakázky, která by ji konečně dokázala patřičně proslavit, si totiž mnohdy nedávala pozor, s kým se vlastně dává do kontaktu. Měl jsem ji více hlídat, kdybych to udělal, možná by před pár měsíci nenaletěla podvodníkovi, který měl s dívkami jako ona nekalé úmysly.

V rámci castingu ji pozval na focení, které se mělo odehrávat v jeho ateliéru. Bohužel se ale casting konal v den, kdy jsme se ženou neměli čas, abychom ji tam doprovodili. I přes náš zákaz se tam nakonec vydala sama, byla totiž přesvědčená, že to zvládne a že se jí nic nemůže stát.

Chtěl jsem si s ním na místě vyřídit účty

Žena mi volala do práce, že se vrátila domů a dcera nikde. Došlo nám, že se určitě vydala na ten casting, ale nebrala nám telefon. Od její kamarádky jsme zjistili, kde se měl ten casting konat, a společně s manželkou jsme se tam okamžitě vydali. Ateliér toho rádoby modelingového agenta byl obyčejným kumbálem.

Se ženou jsme dorazili doslova za pět minut dvanáct, zpoza dveří jsme zaslechli křik naší dcery, která se tomu praseti očividně bránila. Podle všeho po ní chtěl, aby nafotila nahé fotky, ale ona s tím nesouhlasila. Vyrazil jsem dveře, ani nevím, kde se v tu chvíli ve mně vzala taková síla. Měl jsem chuť vyřídit si s ním účty na místě, ale moje žena mě držela zkrátka, varovala mě, že mi ublížení na zdraví nestojí za problémy. Zavolali jsme na něj policii a teď čekáme, jak se celá situace vyvrbí.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články