Filip (35): Měl to být víkend slasti, změnil se v naprostou hrůzu. Nikdy už si s kamarádem manželky nevyměníme

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Muz vikend hruzy
Zdroj: Shutterstock

Netradiční nápad přišel sice v opilosti, ale i druhý den si ho všichni pamatovali a souhlasili s ním. Filip, jeho kamarád Vašek a jejich manželky se rozhodli, že by stálo za to vyzkoušet, jaké to je v jiném vztahu. A to se vším všudy. Teď už vědí, že mohou být rádi za to, co mají.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Byl jsem namol, jinak bych takovou věc nikdy před ženou neřekl,“ vypráví Filip. „Udělali jsme si takovou malou přátelskou párty u nás doma. Po pár panácích jsem se Vaškovi svěřil, že mu někdy jeho ženu závidím. On se mi přiznal, že to má podobně.

Naše manželky to slyšely a právě ony přišly s tím, že když jsme tak chytří, můžeme si to zkusit prohodit. Já strávím víkend s Vaškovou ženou, on zase s mojí. Vlastně jsme si udělali takovou soukromou výměnu manželek,“ směje se.

Ráno nám to připadalo jako legrace, ony ale trvaly na svém

Když se Filip probudil, pamatoval si sice matně, co předešlý den řešili, měl ale za to, že to byla jenom opilecká hra. To samé si podle jeho slov myslel Vašek. „Jenže naše ženy pily o něco méně, už byly obě vzhůru a sdělily nám, že to berou vážně,“ píše čtenář.

„Moje manželka trvala na tom, že odejde s Vaškem, a jeho žena zase, že zůstane se mnou. A také prohlásily, že se nemusíme ničeho bát, že pokud budeme chtít plnit manželské povinnosti, klidně můžeme. Prý se to v tomto případě jako nevěra nepočítá.

Nakonec jsem si řekl, proč ne. Líbilo se mi, že bych mohl strávit noc s jinou ženou než tou svojí. Nemění to přece nic na tom, že ji miluji. Na víkend slasti jsem se těšil, to jsem ale nevěděl, že se na nás manželky skvěle domluvily.“

„Vaškova žena prohlásila, že by jako správná manželka začala vařením oběda. Nečekal jsem, že udělá koprovku, kterou opravdu nesnáším. Později jsem se dozvěděl, že měl Vašek rajskou, kterou zase nesnese on.

Podobných věcí si na nás manželky připravily celou řadu. Zatímco my jsme ráno vyspávali kocovinu, ony očividně mluvily o tom, co nesnášíme. Když jsem totiž odpoledne sekal na zahradě trávník, Vaškova žena mi uklidila ve skříni a vyházela mi polovinu oblíbených košil.

Tvrdila, že byly zaprané a roztrhané. Vašek se mi pak svěřil, že mu zase moje žena uklidila soubory v počítači a odinstalovala mu polovinu věcí, které potřeboval do práce. I tak jsme ale oba čekali na večerní manželské povinnosti.“

Nakonec z toho nic nebylo

Filip si dal večer sprchu a očekával, že jeho společnice udělá totéž. Ona si ale lehla do postele, aniž by do koupelny vůbec zašla. Na sobě měla špinavé tričko, které si během dne umazala jídlem.

„Myslím, že i to udělala schválně,“ píše. „Byla cítit potem a já se jí ptal, jestli nepůjde do koupelny. Odpověděla mi, že necítí potřebu. Pak dodala, že pokud s ní chci něco mít, doufá, že mi nevadí, že je neoholená. Raději jsem se jen otočil na bok a šel spát. Došlo mi, že je to celé jen velký vtip.“

Vašek zase podle Filipa prý pod polštářem v posteli našel erotickou hračku, kterou tam jeho vyměněná manželka připravila. Ona mu navíc naznačila, že by ji chtěla použít na něho. Zděsil se a raději odmítl.

„Druhý den jsme si manželky vrátili zpátky. Byl to hloupý nápad, který se nám opravdu vymstil. I když oba víme, že to na nás celé připravily, abychom si příště nevymýšleli nesmysly, jsme vlastně rádi za to, co doma máme,“ dodává závěrem. „Už nikdy bych svou ženu za jinou nevyměnil.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články