Filip (22): To, že jsem panic, zjistila až ve chvíli, kdy mělo jít na věc. Její reakce byla podlá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kluk panic
Zdroj: Shutterstock

Před přítelkyní Simonou jsem měl jedno tajemství. S něčím takovým se ale nechlubíte. Nevěděla to až do okamžiku, kdy jsme spolu byli sami. Byl jsem z toho pořádně nervózní. Nakonec to ze mě vylítlo úplně samo, nedokázal jsem to zastavit. Simonina reakce mi vyrazila dech.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

V tomhle jsem byl pozadu

Je tu jedna věc, kterou jsem ještě nikdy nezkusil, i když bych samozřejmě moc chtěl. Nikdy jsem neměl ženu.

Teď si možná klepete na čelo, na co jsem jako do svého věku čekal. Upřímně ani nevím. Měl jsem asi jiné zájmy než holky.

Byl jsem takový ten typický puberťák, který většinu času trávil u počítače, kde jsem s kamarády hrál hry. Na známosti nebyl čas.

Nechlubíte se tím

Že jsem doposud neměl ženskou, je věc, se kterou se nechlubíte. A když na to náhodou mezi kamarády přijde řeč, tvrdíte pravý opak.

I já měl několik historek, kterými jsem krmil své kamarády. Nepoznali, že jsou všechny vymyšlené, a já bych jim to ani neřekl.

Vlastně jsem se za to začal stydět. Můj kamarád Pavel už dávno přítelkyni má, a teď dokonce čekají miminko! A já ještě s nikým ani nespal…

Myslel jsem si, že to nepozná

Začal jsem chodit se Simonou a všechno bylo fajn. Byla krásná, vtipná a v našem vztahu nikam nespěchala. Ani já ne.

Myslel jsem si, že o svém tajemství pomlčím. Přeci jen na nás chlapech to není tak poznat, jako když se poprvé miluje dívka nebo žena.

Jenže v ten večer, když mezi námi mělo po několika týdnech vztahu poprvé k něčemu dojít, jsem Simoně tu pravdu řekl.

Její reakce mě dostala do kolen

Prostě mi to vyletělo z pusy, aniž bych nad tím měl kontrolu! Byli jsme v posteli, mazlili jsme se a já to najednou řekl. A bylo to.

Simona se nejdříve tvářila, že špatně slyšela. Ale pak se začala smát. Takovou reakci jsem nečekal. Co na tom bylo k smíchu?

Cítil jsem se trapně. A to ještě nevíte, co se stalo jen pár minut po tomhle mém neplánovaném přiznání. Ne, bohužel jsem nepřišel o panictví, protože Simona udělala něco, co jí v životě nezapomenu.

Vzala telefon a během toho, co se oblékala, volala kamarádce, aby jí řekla, co se právě stalo. Já seděl na posteli a nevěděl, co dělat. Bylo mi tak hrozně trapně, jako ještě nikdy předtím.

Asi tušíte, že vztah se Simonou nevydržel. Jak by taky mohl po tom, co mi udělala? Poslal jsem ji k šípku a nyní čekám na jinou, chápavější ženu, se kterou to doufám bude stát za to.

Autor: Natálie Kabourková

Související články