Evžen (43): Přezdívali mi „Evžen, lovec žen“. Dostál jsem své přezdívce, tím jsem si zničil život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 123
Zdroj: 123RF.COM

Nikdy jsem nebyl na vážnější vztahy, ženy jsem střídal jako ponožky a netajil se tím, že vyhledávám pouze nezávazné románky. Kvůli svému způsobu života jsem si mezi kamarády vysloužil přezdívku, která souvisela tak trochu i s mým jménem. Říkali mi „Evžen, lovec žen“. Své pověsti jsem dostál, to mi zničilo život.

V mládí mi nikterak nevadilo, že se o mně říkalo, že jsem sukničkář. Ve městě snad nebyla žena, se kterou bych něco neměl. Zhrzené přítelkyně si mezi sebou ochotně předávaly informace, proto se o mně velmi rychle rozkřiklo, že jsou pro mě ženy něco jako trofeje. Bylo mi to jedno, já jsem si tento životní styl vybral a užíval si ho na maximum.

Vážný vztah? Ne, děkuji!

Během svého života jsem měl několik desítek žen. Ani kdybych se snažil, nedokázal bych je spočítat. Střídaly se v mém životě jedna za druhou, s žádnou z nich jsem ale nikdy nenavázal vážnější vztah. Chtěl jsem si užívat a bavit se, jakmile to mezi mnou a danou ženou začalo být jen trochu vážné, vzal jsem do zaječích. Ze vztahu jsem vždy vycouval. Vyhovovalo mi, že se nemusím na nikoho vázat a nejsem na nikom závislý.

Kamarádi mi vymysleli přezdívku

Zčásti za to mohl můj životní styl, určitě tomu přispělo i moje jméno. Kamarádi mi začali přezdívat „Evžen, lovec žen“. Nebudu lhát, přišlo mi to vtipné, zároveň jsem byl na tuto svoji přezdívku hrdý. Mezi kamarády jsem se rád chvástal svými pomyslnými zářezy na pažbě a užíval si jejich obdivné pohledy, když jsem jim vyprávěl, co jsem si s tou či onou ženou užil. Hodlal jsem své přezdívce dostát na maximum, o to více jsem se snažil, aby počet ženských jmen na mém seznamu neustále narůstal.

V tu chvíli jsem ještě netušil, že mi toto nerozvážné jednání jednoho dne zničí život.

Moje pověst mě začala stíhat

Před lety mi vůbec nevadilo, co se o mně mezi lidmi povídá. Spíše naopak mi lichotilo, když jsem se dozvěděl, že mě považují za sukničkáře a proutníka, kterému žádná žena neodolá. Cítil jsem se jako macho. Jak ale roky plynuly, začala mě moje nechvalná pověst dohánět. Velmi mě překvapilo, když jsem se snažil sbalit pěknou ženu v baru obvyklým způsobem, na který jsem byl zvyklý, a ona mě odmítla se slovy, že s člověkem s takovou pověstí, jako mám zrovna já, by si nezačala nikdy v životě.

Nejhorší na tom bylo, že jsem se s podobnou situací začínal setkávat stále častěji.

Chtěl bych vážný vztah, žádná ale nemá zájem

Pryč jsou časy, kdy jsem si toužil pouze nezávazně užívat. Najednou jsem si uvědomil, že bych měl zájem o vážnější vztah. Chtěl jsem vedle sebe někoho, s kým bych třeba mohl vydržet až do konce života. Bohužel jsem ale tvrdě narazil.

Pověst o mém jméně se natolik rozšířila, že se mnou žádná žena nechce mít nic společného. Když se pokusím s některou navázat vztah, odmítne mě. Tak dlouho jsem si nezávazně užíval, až mě to dohnalo. Dříve jsem o vážné vztahy nestál, ačkoli jsem je mohl mít. Nyní bych si vážný vztah přál, ale nikdo ho se mnou nechce.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články