Eva (33): Můj přítel není normální. To, co dělá po nocích, by nahnalo husí kůži i vám

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Prekvapena zena
Zdroj: Shutterstock

Žárlivost někdy bývá na místě. Obzvlášť, pokud váš partner zmizí uprostřed noci ze společné ložnice. Naší čtenářce to nedalo, sledovala svého přítele a odhalila nečekanou skutečnost.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Myslela jsem si, že se známe

„S Petrem jsme se potkali na oslavě u společné kamarádky a já se do něho bláznivě zamilovala. Je to charismatický člověk. Na některých názorech se sice neshodneme, ale to ke vztahu patří,“ sdělila Eva.

Brzy se k sobě nastěhovali. Naše čtenářka totiž zdědila po prarodičích velký byt. Navrhla tedy Petrovi, aby se nastěhoval k ní do společné domácnosti.

„Bylo to asi už po třech měsících naší známosti. Možná vás napadne, že je to brzy, ale já do něj byla zamilovaná a chtěla s ním trávit každou chviličku, a hlavně jsem chtěla vedle sebe společně každý večer usínat.“

Dělala jsem, že nic nevidím a tajně ho sledovala

Jako každý večer ulehli do postele a po vášnivém milování spolu usnuli v objetí. Uprostřed noci Evu ale probudilo šramocení v předsíni.

„Probrala jsem se. Napadlo mě, že šel Petr jen na toaletu. Za tlumeného světla z venkovních lamp, které svítily do okna, jsem si všimla, že se začal oblékat. Předstírala jsem, že spím,“ uvedla.

Jakmile se za jejím přítelem zabouchly dveře, okamžitě se začala oblékat také. „Byla to rychlá akce, hodila jsem na sebe jenom tepláky, boty a bundu. Musela jsem vědět, za kým jde. Samozřejmě mě napadlo, že se jedná určitě o nějakou další ženu.“

Eva nečekala, že v tomto případě vůbec nejde o noční odchod jejího přítele za nekalým účelem návštěvy jiné sokyně.

Nedivím se, že z něj mají strach

„Sledovala jsem ho až ke garážím. Když ji odemykal, došlo mi, že jestli odjede, pravdu se nedozvím. Stalo se ale nečekaně něco jiného.“

Eva pootevřenými vraty garáže nenápadně pozorovala, jak se její přítel převléká do klaunského obleku. Myslela si, že se jí to jen zdá, ale byla to realita.

„Nasadil si na hlavu masku a nečekaně se otočil směrem ke mně. Když jsem uviděla tu hlavu, okamžitě jsem zaječela.“

Petr netušil, že ho jeho přítelkyně celou dobu sleduje, sundal si masku a snažil se ji uklidnit. Zbytek noci jí pak vysvětloval, že jde o jeho koníček. Prochází se městem a straší lidi.

„Řekl mi, že je to už dlouho pro něj velká zábava a videa prý dává na internet, kde ho sleduje spousta lidí. Jen se mi to celou dobu bál říct. Já pro to ale nemám pochopení, nepřipadá mi to normální a přemýšlím, že se s ním budu muset rozejít,“ dodala smutně.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články