Erika (21): Přivedla jsem si domů kluka. To, co pak moje matka provedla, byste jí také neodpustili

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
divka vztahy
Zdroj: Shutterstock

Bylo to poprvé, kdy se naše čtenářka Erika zamilovala. Celá štěstím bez sebe se těšila, až představí svého přítele své matce. Co se ale později ten večer stalo, nedokáže jen tak hodit za hlavu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Myslela jsem si, že už zůstanu na ocet

„Tehdy mi bylo už devatenáct a všechny moje kamarádky někoho měly. Já jsem se nikdy do vztahů s kluky moc nehrnula. Chtěla jsem, aby to byl ten pravý,“ posteskla si.

Bylo chvályhodné, že čeká na toho správného muže, který bude přesně podle jejích představ. Jak je však známo, nikdo není dokonalý, a dokonce i naše čtenářka viděla u svých kamarádek, že žádný vztah se neobejde bez problémů a bez toho, aby jim na jejich protějšcích nezačalo něco vadit.

„Pomalu jsem se začala smiřovat s tím, že budu muset ze svých nároků slevit, nebo zůstanu sama jako stará panna. Vím, že devatenáct let nebyl žádný věk, ale já to tehdy hodně řešila,“ svěřila se.

Nechala jsem se jeho kroky vést

Erika se ale nechtěla vydat na pospas zubu času a svému štěstí šla naproti. Svého vysněného prince potkala na maturitním plese své sestry.

„Byl to pohodový večer a já házela svůdnými pohledy na každého kluka, který se mi líbil. Jestli by tyhle signály někdo nepochytil, to bych se divila,“ smála se.

Samozřejmě pochytil. Byl to spolužák její sestry, který později ten večer vyzval Eriku k tanci. Dle jejího vyjádření se tancem nedal zahanbit, a byly to právě zkušené kroky mladého muže, které ji utvrdily v tom, aby si s ním dala další schůzku.

Myslela jsem to s ním vážně

„Na druhé rande mi přinesl květinu a já byla celá rudá. Bylo to poprvé, co jsem dostala kytici od někoho jiného než od táty k narozeninám. Byl to důkaz lásky.“

Po dvou měsících se Erika svého přítele rozpačitě zeptala, zda by chtěl přijít k nim na večeři. S trpkým úsměvem prý po chvíli přemýšlení souhlasil.

„Moc se mu tam nechtělo, když jsem mu ale pošeptala do ucha, že by mohl zůstat i přes noc, rozzářily se mu očička,“ dodala.

To jsem si o matce nemyslela

Večer proběhl tak, jak jen může představení přítele rodině vypadat. Eričina matka přichystala večeři, vyptávala se jejího přítele na spoustu věcí a vypadalo to, že si rozumějí.

„Byli jsme unavení a já už se viděla, jak se tulím k příteli na svojí posteli. Tam jsme se pak mazlili a on mi sundal kalhoty. A líbal mě na vnitřní straně stehen. Byla jsem vzrušením bez sebe, když vtom bez zaklepání vtrhla do pokoje moje matka. Málem mě trefil šlak.“

Její matka ani nezaklepala, a když viděla, co se v pokoji odehrává, jen ze sebe vykoktala, že jim přichystala jednohubky. Když vcházela do pokoje, netušila, že uvidí, jak si jednu zrovna Eričin přítel vychutnává.

Autor: René Podhrázský

Související články