Eduard (31): Chodil jsem s pyšnou princeznou. Dal jsem jí lekci, která ji od základu změnila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
atraktivni mlady muz
Zdroj: 123RF.COM

Na holky jsem nikdy neměl příliš štěstí. Byl jsem nesmělý, ostýchavý a nijak zvlášť jsem si nevěřil. Zpravidla jsem se spoléhal na to, že první krok udělá dívka. Někdy to vyšlo, někdy ne. Když jsem jednoho večera v baru poprvé spatřil Klaudii, mé srdce okamžitě zahořelo láskou. Byla to vážně kočka! Krásná blondýnka s dokonalou figurou a oslňujícím úsměvem.

Měla nos nahoru

Taková kráska může být buď příjemná slečna, nebo naopak namyšlená slečinka. Klaudie bohužel byla ten druhý případ, nosánek měla pořádně nahoru. Nějakým záhadným způsobem se mi ale podařilo získat její telefonní číslo. Pak při mně museli stát všichni svatí, protože jsme spolu tři týdny od onoho večera začali chodit. Ačkoli mi to kamarádi nechtěli věřit, ta kočka byla skutečně moje holka!

Zdroj: 123RF.COM

Mít vedle sebe krásnou holku není všechno

Ten pocit, že někdo jako já má vedle sebe tak nádhernou holku, jsem si první měsíce užíval. Kam jsme společně přišli, tam se veškerá mužská pozornost stočila Klaudiiným směrem. Najeden muž mi ji záviděl a já byl šťastný, že patří právě ke mně. Pozornosti jsem si nevšiml jen já, ale i samotná Klaudie, která se netajila tím, že je jí velice příjemná.

Brzy jsem pochopil, že mít vedle sebe krásnou slečnu není všechno. Krásná byla, to opravdu ano, ale taky byla hodně namyšlená. Chtěla chodit jen do těch nejlepších restaurací. Chtěla dostávat jen samé drahé dárky. Chtěla jezdit na wellness pobyty, chtěla si užívat a chtěla, abych to za ni platil. Ona mi dělá službu tím, že se na veřejnosti ukazuje v mé společnosti, a já ji na oplátku zahrnu luxusem.

Zdroj: 123RF.COM

Došla mi trpělivost

Klaudiina namyšlenost a povrchnost už mi začala lézt krkem. Ona opovrhovala lidmi, kteří byli dle jejího názoru pod její úroveň. Proto jsem slíbil sám sobě, že své milované přítelkyni uštědřím lekci, na kterou jen tak nezapomene.

Jednoho odpoledne jsem ji vzal do centra, kde se věnují bezdomovcům. Ano, čtete správně. Samozřejmě jsem ji tam vzal pod záminkou, že jdeme nakupovat, jinak by nezvedla zadek z gauče. Když jsme přišli na místo, byla bledá jako stěna. To tedy v žádném případě nečekala.

Viděla, že krása není všechno

Toho dne jsme se i přes její nesouhlas zapojili do pomoci při vydávání obědů. Během toho s námi daní bezdomovci prohodili vždy pár slov. Od jednoho jsme se dozvěděli, že je na ulici, protože neměl peníze na léčbu své nemocné ženy. Zadlužil se, o ženu nakonec stejně přišel a pak nedokázal půjčku splácet. Těch nahnutých osudů tam ale bylo daleko více a Klaudii to naprosto otevřelo oči. Najednou si uvědomila, že krása a drahé hadříky nejsou všechno.

Moje namyšlená přítelkyně se změnila. Od základu. Už to nebyla slečinka, které záleželo jen na dokonalé manikúře a dokonalém make-upu.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články