Dušan (47): Na rodinné oslavě manželka odhodila všechny zábrany. Neuvěříte, k čemu všemu se snížila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz depresivni 1
Zdroj: Shutterstock

Rozptýlení a dobrá nálada k životu zkrátka patří. Jsou však lidé, kteří se někdy nedokážou udržet na uzdě. O tom se přesvědčil i náš čtenář, pan Dušan, který to s manželkou opravdu nemá jednoduché.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Přitahovala mě její nevázanost

„S Žanetou jsem se seznámil na jedné zábavě u nás na vesnici, byl jsem mladý chlap a už jsem k sobě potřeboval ženu. Tehdy jsem neřešil, co je pro mě v životě opravdu důležité, měl jsem úplně jiné hodnoty.“

Dušan uvedl, že ho na jeho budoucí partnerce zaujalo, jak byla akční a stále středem pozornosti. „Bylo skvělé, že v tom zástupu chlapů, kteří se kolem ní pořád točili, si vyhlédla mě.“ Netrvalo to dlouho a začali spolu žít.

Po svatbě mi to začalo vrtat hlavou

„Je pravda, že alkohol nás docela spojoval. Taky si rád dám pivo a ne jen jedno, jenže postupem času jsem zjistil, že Žaneta nemá takovou tu pomyslnou záklopku,“ uvedl.

Dušanovi začalo vadit, jak jeho manželka nedokáže udržet pod vlivem alkoholu svoje emoce a svoji divokost na uzdě. „Myslel jsem si, že po svatbě se to změní, že bude více doma, pečovat o domácnost a že si spolu jen občas někam vyrazíme na pivo.

Jenže to jí nestačilo. Chodila někdy i sama a vracela se nad ránem. Já jsem na ni čekal a po pár hodinách spánku jsem musel jít do práce,“ sdělil nám Dušan.

Pozvání na oslavu jsem nemohl odmítnout

„Můj starší bratr zrovna slavil svých krásných padesát let. Samozřejmě pozval mě i moji manželku. Trošku jsem se obával, co zase vyvede. Raději jsem si s ní dopředu promluvil, že jde o rodinnou oslavu a aby se trochu krotila.“ Dušanova manželka mu všechno odkývala, a tak byl v klidu. Dobře to ale nedopadlo.

„Všechno začalo v pohodě. Sešla se celá rodina a na zahradě u bratra jsme grilovali sele, jenže potom brácha vytáhl slivovici a začal nalévat. Já jsem nechtěl.

Řekl jsem si, že budu pít jenom pivo,“ jenže to si zřejmě neřekla Dušanova manželka a žádné nabídce malého panáčka neodolala.

„To, co se začalo dít před půlnocí, bych raději nekomentoval, byla to hrůza. Pouštěli jsme hudbu a trochu se tancovalo. Bylo to fajn, jenže potom se Žaneta už silně pod vlivem alkoholu rozhodla, že bude tančit na stole.

Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, jenže ona se začala vysvlékat z mikiny a sundala si i tričko, pod kterým už nic neměla. Křičela u toho, že to je dárek pro bratra, a já jsem se mohl hanbou propadnout.“

Dušan se dle svého vyjádření ráno manželky ptal, co to mělo znamenat, ona mu jen odpověděla, že si to nepamatuje, a co si nepamatuje, to se prý nestalo.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články