David (45): Dcera mě přihlásila do televizního pořadu. Po ostudě se můj život proměnil v peklo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 47
muz 47

Čtenář David se celé své mládí snažil najít ženu, kterou by opravdu miloval. Na každé mu něco vadilo, až si najednou všiml, že je ve svých čtyřiceti letech stále sám. Dcera proto nelenila a přihlásila ho do televizního pořadu, jehož účelem bylo najít si vhodnou partnerku.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

David nám při osobní návštěvě redakce sdělil své pocity z natáčení a stěžoval si na to, že je stále bez přítelkyně, a k tomu všemu má pořádnou ostudu před celým národem.

Dcera si myslela, že otci konečně najde vhodnou ženu

„Do poslední chvíle jsem o nápadu své dcery nevěděl,“ líčí David. „Najednou mi oznámila, že mě vybrali pro natáčení, a já zůstal stát jako opařený. Těšil jsem se, ale také jsem byl naštvaný, že se mě nikdo nezeptal, zdali s přihlášením souhlasím,“ dodává. David začal s přípravami.

V soutěži se mělo sejít několik kandidátek, které s ním krátký čas budou žít, a nakonec se David možná s některou z nich sblíží. Připravil tedy denní program, aby věděl, čemu se společně budou věnovat. Bydlel na velkém statku, takže bylo třeba pečlivě rozvrhnout práci, jako je péče o zahradu, starost o domácí zvířata a práce v domě.

Když přišel štáb, znervózněl

Najednou byl Davidův dům plný lidí. Všude byly kamery a při setkání s kandidátkami byl nervózní. Choval se nepřirozeně, podrážděně a podle svých slov také někdy jako hlupák. Když přišlo na běžné úkony, jako je vaření, nebyl schopný se postarat. Běžně fungoval bez problému, ale před kamerami byl nesvůj a kazil vše, co mu přišlo pod ruku. Tím, jak se choval, rozčílil všechny potenciální přítelkyně, které se přihlásily, a nakonec skončil zase sám.

Po odvysílání mu přicházela spousta zpráv

Po natáčení měl David klid a žil svůj nenáročný život, dokud se epizoda neobjevila v televizi. Lidé z okolí ho poznávali a kontaktovali ho také cizinci. Všichni mu vyčítali jeho chování, radili mu, jak najít ženu a vnucovali se s jinými nápadnicemi. „Měl jsem toho až nad hlavu. Chtěl jsem někam utéct. Poznávali mě v obchodě, na ulici, nebo když jsem šel na hokej,“ popisuje. „Můj život se na pár měsíců převrátil vzhůru nohama a já se s tím učil žít,“ dodává.

Na televizní pořad se brzy zapomnělo a David má konečně klid

Epizoda střídala epizodu, až se na Davidovo jednání úplně zapomnělo. „Od té doby jsem nikoho nevyhledával a se současnou přítelkyní jsme se seznámili náhodou,“ tvrdí. „O pořadu věděla, ale nemluvila o něm hned v první chvíli,“ říká. Dnes jsou šťastní, ale David ví, že už se do žádného televizního pořadu hlásit nebude.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autorka: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články